, niedziela 24 czerwca 2018
Drugie posiedzenie EKS za nami
2. posiedzenie Euroregionalnego Komitetu Sterującego fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Drugie posiedzenie EKS za nami

mat.pras.
Końcem stycznia odbyło się w Cieszynie 2. posiedzenie Euroregionalnego Komitetu Sterującego w ramach Programu INTERREG V-A Republika Czeska - Polska.Podczas posiedzenia zatwierdzono do dofinansowania 44 mikroprojekty założone w ramach Funduszu Mikroprojektów Euroregionu Śląsk Cieszyński.

Dofinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego zostało w ramach osi priorytetowej 2 - 14 projektów, w ramach osi priorytetowej 3 – 2 projekty oraz w ramach osi priorytetowej 4 - 28 projektów, spośród 53 złożonych do rozpatrzenia na to posiedzenie Komitetu.

Komitet przyjął także Procedurę administrowania projektami z listy rezerwowej: Umowa o dofinansowanie projektu, który jest przez EKS rekomendowany do dofinansowania z EFRR, zostanie podpisana tylko w przypadku, gdy będą dostępne środki na współfinansowanie. Projekty zatwierdzone jako rezerwowe trafiają na listę projektów rezerwowych odpowiednio do miejsca złożenia wg Osi priorytetowej w kolejności według otrzymanej punktacji. Umowy o dofinansowanie tych projektów podpisywane są w miarę gromadzenia środków z oszczędności dla danego posiedzenie EKS wg Osi priorytetowej.

Listy zatwierdzonych projektów wraz z przyznanymi kwotami dofinansowania zamieszczone są na stronie www.interreg.olza.pl oraz www.olza.pl.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama