, piątek 26 lipca 2019
Do Urzędu Gminy w Brennej przez... kotłownię
Inwestycja będzie możliwa dzięki środkom jaki na ten cel gmina pozyskała z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska w Katowicach.  fot: brenna.org.plDodaj do Facebook

Do Urzędu Gminy w Brennej przez... kotłownię

JM
W związku z termomodernizacją budynku Urzędu Gminy w Brennej w okresie od 19 do 30 sierpnia zamknięte będzie wejście główne. Wejście tymczasowe będzie od północnej strony budynku przez... kotłownię.

Przypomnijmy, że remont, który trwa od kilku miesięcy, polega na ociepleniu budynku, wymianie okien oraz instalacji centralnego ogrzewania. - Urząd nie tylko będzie miał nowy wizerunek, ale dzięki temu uda się nam osiągnąć również zakładany efekt energooszczędny - mówiła nam jeszcze przed rozpoczęciem praca Iwona Szarek, wójt gminy Brenna.

Przy okazji remontu nastąpi także niewielka reorganizacja pracy urzędu. Na niższe piętra budynku przeniesione zostaną m.in. pomieszczenia Urzędu Stanu Cywilnego oraz referatu organizacyjnego, w którym następuje odbiór dowodów osobistych. Przed wejściem wybudowana ma zostać również platforma dla osób niepełnosprawnych. I właśnie z powodu rozpoczęcia prac przy jej budowie konieczna jest tymczasowa zmiana wejścia głównego do budynku urzędu gminy. Od 19 do 30 sierpnia wejście tymczasowe zlokalizowane będzie od północnej strony budynku przez kotłownię.

Inwestycja będzie możliwa dzięki środkom jaki na ten cel gmina pozyskała z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska w Katowicach. Szacowany koszt inwestycji to około 1 mln zł. Ze środków NFOŚ pochodzić ma połowa tej sumy. Wszystkie prace mają zakończyć się jeszcze w tym roku.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama