, poniedziałek 1 marca 2021
Coraz szybciej - Internet światłowodowy w Goleszowie, Ustroniu i Cieszynie
Wszystkie osoby i podmioty zamieszkałe w Goleszowie, Ustroniu i Cieszynie zainteresowane podłączeniem do szerokopasmowego Internetu prosimy o kontakt z biurem Sferanet S.A. pod numerem telefonu: 33 498 44 55 lub mailowo na adres biuro@sferanet.pl. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Coraz szybciej - Internet światłowodowy w Goleszowie, Ustroniu i Cieszynie

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
ue

Firma Sferanet S.A. realizuje Projekt "Sieć szerokopasmowa w Goleszowie, Ustroniu i Cieszynie" w ramach działania 8.4. "Zapewnienie dostępu do Internetu na etapie "ostatniej mili" osi priorytetowej 8. "Społeczeństwo informacyjne - zwiększenie innowacyjności gospodarki” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013. W jego wyniku na terenie miejscowości Goleszów, Ustroń oraz Cieszyn do dnia 30.09.2015 roku powstanie blisko 83 km instalacji kablowej pozwalającej świadczyć usługę dostępu do szerokopasmowego Internetu. Dla Klientów z ww. rejonów Sferanet S.A. ma wyjątkową ofertę dostępu do Internetu: przepustowości łącza od 40 Mb/s do nawet 100 Mb/s w cenie abonamentu już od 50 zł miesięcznie.

Superszybki internet w technologii światłowodowej już od 50 zł miesięcznie.

Darmowa instalacja. Konkurencyjne ceny. Ilość miejsc ograniczona.

Wszystkie osoby i podmioty zamieszkałe w Goleszowie, Ustroniu i Cieszynie zainteresowane podłączeniem do szerokopasmowego Internetu prosimy o kontakt z biurem Sferanet S.A. pod numerem telefonu: 33 498 44 55 lub mailowo na adres biuro@sferanet.pl.

Dotacje na Innowacje - Inwestujemy w waszą przyszłość

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
reklama