, niedziela 15 grudnia 2019
Colours of Ostrava 2016 już w czwartek!
Na terenie Dolnych Witkowic trwa właśnie ustawianie scen przed największym wydarzeniem muzycznym regionu. fot: Jana Orálková / colours.czDodaj do Facebook

Colours of Ostrava 2016 już w czwartek!

Już 14 lipca rozpocznie się największy muzyczny festiwal w regionie, czyli Colours of Ostrava 2016. W Dolnych Witkowicach, do których w najbliższym czasie dotrą goście z różnych części świata, trwają właśnie ostatnie przygotowania.

Colours of Ostrava to międzynarodowy i wielogatunkowy festiwal, którego pierwsza edycja odbyła się w 2002 roku. W 2012 wydarzenie przeniesiono na obrzeża Ostravy do kompleksu Huty Dolní Vítkovice. W tym niezwykłym, postindustrialnym klimacie od 14 do 17 lipca 2016 roku odbędzie się kolejna edycja festiwalu. Organizatorzy zapowiedzieli ponad trzysta atrakcji programowych - koncerty, teatr, filmy, warsztaty, panele dyskusyjne i wiele innych.

Szczegółowy program festiwalu zamieszczamy pod artykułem.

Jedną z największych niespodzianek tegorocznej edycji festiwalu będzie koncert Moniki Brodki, która zaprezentuje swój nowy album pt. „Clashes”. Wśród polskich twórców na tegorocznym Colours of Ostrava wystąpią też Maria Peszek czy Artur Rojek. Wśród wielkoformatowych gwiazd m.in. zobaczymy i usłyszymy takich twórców i formacje, jak Tame Impala, Antony and the Johnson czy Passenger.

W tym roku z pewnością nie zabraknie też atrakcji turystycznych - pisaliśmy o tym w artykule Poznaj Ostrawę od atrakcyjnej strony!. A także strefy na terenie festiwalu, gdzie można wypocząć całą rodziną razem z małymi dziećmi. O szczegółach napisaliśmy w artykule Festiwal Colours of Ostrava dla całej rodziny!.

Piętnasta edycja największej imprezy muzycznej w regionie, odbędzie się w dniach 14-17 lipca 2016 r. w Ostrawie Witkowicach. Zakończyła się internetowa przedsprzedaż biletów. Bilety jednodniowe lub czterodniowe karnety o wartości 2600 CZK będzie można zakupić w kasie przed bramą główną na teren festiwalu od 12 lipca br. Płatność możliwa w Koronach Czeskich lub kartą.

15. edycja festiwalu muzycznego Colours of Ostrava została objęta patronatem medialnym portalu gazetacodzienna.pl

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama