, niedziela 5 kwietnia 2020
Cieszyn: Zmiana w organizacji ruchu na ul. Katowickiej
Przypomnijmy, iż budowa ronda do którego doprowadzać będą cztery wjazdy rozpoczęła się we wrześniu 2019 r. fot: UMDodaj do Facebook

Cieszyn: Zmiana w organizacji ruchu na ul. Katowickiej

MM
Cieszyn: Zmiana w organizacji ruchu na ul. Katowickiej

Pierwotnie planowy termin zakończenia przebudowy skrzyżowania wyznaczony został na grudzień 2019 roku, jednak już od połowy listopada wiadomo było, iż termin ten jest nieaktualny.

Od 10 stycznia na ul. Katowickiej w Cieszynie, w miejscu gdzie powstaje rondo wprowadzony zostanie ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną. Zmiana w organizacji ruchu w tym miejscu ma związane z kolejnym etapem przebudowy skrzyżowania, która według pierwotnych planów miała być ukończona w grudniu 2019 roku.

Przypomnijmy, iż budowa ronda do którego doprowadzać będą cztery wjazdy rozpoczęła się we wrześniu 2019 r. Pierwotnie planowy termin zakończenia przebudowy skrzyżowania wyznaczony został na grudzień 2019 roku, jednak już od połowy listopada wiadomo było, iż termin ten jest nieaktualny. Nowy termin oddania inwestycji, zaktualizowany na podstawie dotychczasowego postępu prac nie został jednak podany.

Aktualnie Miejski Zarząd Dróg w Cieszynie informuje, iż w związku z przystąpieniem do kolejnego etapu przebudowy skrzyżowania ul. Katowickiej z łącznicą drogi ekspresowej S52, od dnia 10 stycznia w obszarze budowy zostanie wprowadzony ruch wahadłowy na ul. Katowickiej sterowany sygnalizacją świetlną.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama