, poniedziałek 10 sierpnia 2020
Cieszyn: Wykaz zamkniętych ulic i objazdów
W związku z postępującymi pracami kanalizacyjnymi nastąpiła konieczność zamknięcia dolnego odcinka ulicy Górnej (od ul. Bielskiej do pl. Poniatowskiego). fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Cieszyn: Wykaz zamkniętych ulic i objazdów

MB
Cieszyn: Wykaz zamkniętych ulic i objazdów

Objazd ulic Olszaka i Menniczej.


Cieszyn: Wykaz zamkniętych ulic i objazdów

Objazd ulicy Pokoju.


Cieszyn: Wykaz zamkniętych ulic i objazdów

Objazd ulicy Zamkowej.


Cieszyn: Wykaz zamkniętych ulic i objazdów

Harmonogram prac - Olza.


Cieszyn: Wykaz zamkniętych ulic i objazdów

Harmonogram prac - Bobrówka

W związku z ogłaszaną końcową fazą prac kanalizacyjnych w Cieszynie prace zostały przyspieszone i skumulowane. Przedstawiamy wykaz utrudnień i zamkniętych ulic dla ruchu kołowego, a także mapy możliwych objazdów.

Istniejące utrudnienia w ruchu:

1. Ulica Zamkowa na odcinku od ulicy Głębokiej do ulicy Michejdy zamknięta dla ruchu kołowego. (Dojazd od strony ul. Głębokiej i Al.J.Łyska w kierunku ul. Michejdy prowadzony jest oznakowanym objazdem ulicami Al.J.Łyska - 3 Maja - Plac Wolności - Gancarska - Bobrecka - Korfantego - Plac Londzina).

2. Zamknięta dla ruchu kołowego ul. Górna na odcinku ul. Bielska do Placu Poniatowskiego. (Objazd kierowany jest oznakowaną trasą ulicami: Bielska - Kossak - Hallera. Możliwy jest również objazd ulicami: Plac Poniatowskiego - Błogocka - Stalmacha - Pl. Wolności).

3. Zamknięte skrzyżowanie ulic Śrutarska - Młyńska Brama - Trzech Braci. (Dojazd do ul. Browarnej i części ul. Śrutarskiej od strony ul. Głębokiej).

4. Okresowo zamykana dla ruchu ul. Pokoju na odcinku od ul. Ratuszowej do Srebrnej. (Dojazd do Placu Dominikańskiego, Sejmowej, Nowe Miasto i Ratuszowa kierowany jest objazdem poprzez ul. Matejki, Rynek, Głęboką z wyjazdem w kierunku ul. Zamkowej ulica Sejmową i Głęboką).

5. Zamknięta ulica Mennicza na odcinku od Rynku do ul. Olszaka oraz przy skrzyżowaniu z ul. Głęboką i ulica Olszaka. (Dojazd do ulicy Menniczej, Starego Targu, Bóżniczej, Kiedronia, części ul. Olszaka i Placu Teatralnego kierowany jest objazdem: Rynek - Głęboka - Stary Targ).

6. Zamknięta ul. Szersznika na odcinku od ul Szerokiej do Rynku. (Dojazd do Rynku kierowany jest ulicą Szeroką).

7. Zamknięcie Górnego Rynku na odcinku od Wyższej Bramy do wysepki na środku Górnego Rynku. (Objazd od strony Placu Wolności i Wyższej Bramy kierowany będzie ul. Bielską , Kolejową, Korfantego i Kochanowskiego, od strony ul. Kochanowskiego i Regera ulicą Limanowskiego, Pokoju i Wyższą Bramą).

Szczegółowe informacje na temat nowej organizacji ruchu można śledzić tutaj. Z kolei harmonogramy z planowanymi terminami zakończenia prac na poszczególnych ulicach zamieszczamy obok artykułu.

Komentarze: (2)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

"przyśpieszone i skumulowane" - to co do ku...wy nędzy robili przez dwa ostatnie lata - takie to mamy zarządzanie naszego Burmistrza... szkoda gadać....

Prace pełną parą. Oby tak wszędzie, w całym mieście. Nie będzie problemu z parkingami. W perspektywie, tłok jak na foto.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama