, piątek 4 grudnia 2020
Cieszyn: W związku z koronawirusem miasto zawiesza pobór opłat za parkowanie
Zawieszenie poboru opłat ma na celu umożliwienie dojazdu i parkowania bez konieczności dotykania panelu parkomatów. fot: arch.GCDodaj do Facebook

Cieszyn: W związku z koronawirusem miasto zawiesza pobór opłat za parkowanie

UM
Miejski Zarząd Dróg w Cieszynie poinformował o zawieszeniu poboru opłat w strefie płatnego parkowania. Decyzja jest związana ze stanem zagrożenia epidemicznego w Polsce i ma ułatwić funkcjonowanie mieszkańcom.

W sobotę z pobierania opłat zrezygnowały władze Krakowa i Gdyni. Dzisiaj z poboru opłat za parkowanie rezygnują kolejne miasta w tym Cieszyn.
Rozwijająca się epidemia powinna być powstrzymywana w każdy możliwy sposób. Zawieszenie poboru opłat ma na celu umożliwienie dojazdu i parkowania bez konieczności dotykania panelu parkomatów.

Przewiduje się także, że decyzja ta zmniejszy rozprzestrzenianie się koronawirusa dzięki ograniczeniu częstotliwości bezpośrednich kontaktów mieszkańców.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama