, czwartek 27 luty 2020
Brenna ze środkami na remont ul. Olszyna
W oddziale Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bielsku Białej, 27 kwietnia br. odbyło się uroczyste wręczenie promes związanych z przydziałem środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowych na 2018 rok. fot: UG BrennaDodaj do Facebook

Brenna ze środkami na remont ul. Olszyna

red./mat.pras.
Gminie Brenna udało się pozyskać dotację opiewającą na kwotę 290 tys. zł. Pozwoli ona na wykonanie remontu odcinka około 653 m drogi gminnej ulicy Olszyna w Górkach Wielkich.

W oddziale Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bielsku Białej, 27 kwietnia br. odbyło się uroczyste wręczenie promes związanych z przydziałem środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowych na 2018 rok. W przekazaniu dokumentów brali udział Stanisław Szwed – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Jan Chrząszcz I Wicewojewoda Śląski. Podczas spotkania przyznano środki właśnie gminie Brenna. Uzyskane dofinansowanie z budżetu państwa pozwoli na realizację wyżej wymienionego zadnia jeszcze w tym roku.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama