, wtorek 26 maja 2020
Brenna pyta mieszkańców o priorytety na przyszłość
Wyniki ankiety mają być wzięte pod uwagę przy opracowywaniu Strategi Rozwoju Gminy Brenna do 2020 roku. fot: Lilly M/Wikimedia CommonsDodaj do Facebook

Brenna pyta mieszkańców o priorytety na przyszłość

JM
Na stronach internetowych Urzędu Gminy w Brennej opublikowana została ankieta, gdzie mieszkańcy proszeni są o odpowiedź na kilka pytań dotyczących obecnej kondycji gminy oraz wyzwań jakie stoją przed nią na najbliższe lata. Wyniki ankiety mają zostać wzięte pod uwagę przy opracowywaniu Strategi Rozwoju Gminy Brenna do 2020 roku.

W pierwszej części ankiety urzędnicy proszę o odpowiedź na pytania dotyczące warunków życia w gminie Brenna. W pięciostopniowej skali (od oceny "bardzo dobra" do oceny "bardzo słaba") padają pytania dotyczące m.in. dostępności do przedszkoli i żłobków działających na terenie gminy, oferty edukacyjnej szkół, stanu dróg, czystości, dostępności do Internetu, poziomu oferty kulturalnej i rozrywkowej, funkcjonowania pomocy społecznej oraz jakość obsługi w urzędzie gminy i jednostkach gminnych.

Dalej autorzy ankiety proszą o rozbudowaną odpowiedź na temat sukcesów gminy oraz jej największych bolączek. Kolejne pytanie dotyczy najważniejszy wyzwań przed jakimi stoi gmina Brenna w opinii odpowiadającego: "Co trzeba zrobić w Gminie Brenna? Proszę wskazać 3 najważniejsze Pani/Pana zdaniem przedsięwzięcia" - pytają autorzy ankiety. Następna część ankiety dotyczy postrzegania gminy i jej atrakcyjności dla turystów oraz inwestorów biznesowych. Wśród pytań, ponownie w pięciostopniowej skali, pojawiają się m.in. te dotyczące oferty dla wypoczywających aktywnie oraz rodzinnie, infrastruktury dla turystów, jakości działania informacji turystycznej, czy w końcu promocji gminy Brenna. Pada również pytanie dotyczące oferty, warunków i obsługi inwestorów.

Ostatnia część, wykorzystana tylko do celów statystycznych, to pytania na temat odpowiadającego: jego płci, wieku, wykształcenia, miesięcznego dochodu.

Wyniki ankiety mają zostać wzięte pod uwagę przy opracowywaniu Strategi Rozwoju Gminy Brenna do 2020 roku.

Z ankietą, której wypełnienie trwa kilka minut, można zapoznać się tutaj.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Jestem w posiadaniu tego samego widoku Brennej z 1950r i z tego najwięcej samego miejsca robione nawet nie bardzo widać drogi tylko taką polną dróżkę i dom w którym kiedyś był sklep. Starsi mieszkańcy Brennej go pamiętają.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama