, piątek 22 stycznia 2021
Bezpieczniej na drogach w gminie Hażlach
W tym roku przy drogach na terenie gminy Hażlach pojawi się 62 nowych punktów świetlnych.  fot: pixabay.comDodaj do Facebook

Bezpieczniej na drogach w gminie Hażlach

red./mat.pras.
Urząd Gminy Hażlach przystąpił do realizacji kolejnego etapu Gminnego Programu Rozwoju Oświetlenia Ulicznego. W tym roku przy drogach na terenie gminy Hażlach pojawi się 62 nowych punktów świetlnych. Koszt zadania to 396 558,95 zł.

Nowe punkty oświetlenia ulicznego powstaną do końca sierpnia 2019 r. w Hażlachu (ul. Parchów, Zagrodowa i Rudowska), Kończycach Wielkich (ul. Wierzbowa, Kościelna, Świerkowa, Statek, Słoneczna i Skoczowska), Pogwizdowie (ul. Kwiatowa, Górna, Spacerowa, Wierzbowa, Kolejowa i Gdańska), Rudniku (ul. Szkolna) oraz w Zamarskach (ul. Cieszyńska i Krzepty).

Aktualnie w ramach funduszu sołeckiego trwają prace związane z wyłonieniem wykonawcy na opracowanie dokumentacji oświetleniowej ulic Ogrodowej i Żniwnej w Brzezówce.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama