, środa 20 luty 2019
Będzie modernizacja stadionu w Strumieniu
Prace powinny zostać zakończone do końca listopada. fot: UG StrumieńDodaj do Facebook

Będzie modernizacja stadionu w Strumieniu

mat.pras.
Gmina Strumień pozyskała środki na modernizację stadionu sportowego. Przebudowana zostanie pierwsza część infrastruktury zlokalizowanej na terenie LKS „Wisła Strumień”.

Zakres prac obejmuje m.in. wymianę istniejącego ogrodzenia oddzielającego obszar pola do rekreacji i gier od widowni, przebudowę jednorzędowej trybuny z indywidualnymi miejscami siedzącymi dla publiczności od strony wschodniej, zmianę lokalizacji ławek dla zawodników rezerwowych oraz zamontowanie elementów małej architektury.

- Pozyskaliśmy środki na modernizację stadionu etap- 1. Prace powinny zostać zakończone do końca listopada. Dokumentacja na etapie projektowania była uzgadniana z zarządem klubu jak również ze Śląskim Związkiem Piłki Nożnej – mówi burmistrz Gminy Strumień Anna Grygierek.

W tym roku został również złożony wniosek do Ministra Sportu i Turystyki na budowę boiska wielofunkcyjnego o sztucznej nawierzchni przy szkole w Pruchnej.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama