, niedziela 9 sierpnia 2020
Będą sprawdzać domy w Wiśle
Każdy z pracowników firmy, który będzie odwiedzał daną nieruchomość, dysponuje pisemnym upoważnieniem wystawionym przez Burmistrza Miasta Wisła. fot: pixabay.comDodaj do Facebook

Będą sprawdzać domy w Wiśle

red./mat.pras.
Od 19 lutego do 23 marca mieszkańcy Wisły mogą spodziewać się kontaktu ze strony firmy, która jest odpowiedzialna za przygotowanie dokumentacji technicznej i aplikacyjnej dla projektu „Ograniczenie niskiej emisji w Gminie Wisła poprzez wsparcie mieszkańców w zastosowaniu odnawialnych źródeł energii w gospodarstwach domowych – etap II”.

Firma ENVITERM S.C. Dominika Ziaja, Dawid Zielonka działa na zlecenie Gminy Wisła i kontaktować się będzie z mieszkańcami, którzy złożyli ankietę wraz z deklaracją w naborze trwającym do 31 stycznia 2018 r. Specyfika wyżej wymienionego projektu wymaga wizyty audytora w każdym budynku. Podczas wizyty mogą być wykonywane pomiary budynku, wywiad techniczny z mieszkańcem na temat preferencji usytuowania instalacji wybranej w ankiecie, zdjęcia budynku/posesji celem oszacowania możliwości analizy cienia i dostępności połaci dachowej dla instalacji solarnych lub fotowoltaicznych, jak i całego budynku celem określenia zapotrzebowania budynku na energię końcową (tzn. czy budynek jest/nie jest poddany termomodernizacji, stan techniczny budynku, kubatura), wybór lokalizacji miejsca montażu instalacji pompy ciepła, zdjęcia kotłowni celem oszacowania możliwości technicznych montażu kotła na biomasę.

Każdy z pracowników firmy, który będzie odwiedzał daną nieruchomość, dysponuje pisemnym upoważnieniem wystawionym przez Burmistrza Miasta Wisła. Każdy właściciel wizytowanej nieruchomości ma prawo zweryfikować, czy osoba wykonująca pomiary posiada wymagany dokument.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama