, środa 14 kwietnia 2021
Bank Spółdzielczy w Cieszynie Bankiem Roku 2013 na Śląsku
Bank otrzymał wyróżnienie w ramach konkursu "Sukces na Śląsku". fot: BŚDodaj do Facebook

Bank Spółdzielczy w Cieszynie Bankiem Roku 2013 na Śląsku

JM
Już po raz dwunasty Śląskie Stowarzyszenie Menedżerów uhonorowało najlepsze firmy i menadżerów. Wśród nich znalazł się Bank Spółdzielczy w Cieszynie, który otrzymał tytuł "Bank Roku 2013 na Śląsku".

Bank otrzymał wyróżnienie w ramach konkursu "Sukces na Śląsku", którego celem jest wyłonienie najlepszych zarządzających oraz firm, których działania - szczególnie na niwie innowacyjnej - przyczyniają się do wzrostu konkurencyjności gospodarki regionu. Wyróżnienia są przyznawane m.in. w oparciu o analizę przebiegu dotychczasowej kariery zawodowej kandydata, wyniki kierowanej przez niego firmy, stosunek do integracji z Unią Europejską oraz działalność w środowisku menadżerskim.

W czasie uroczystości wręczono także honorowe członkostwa Śląskiego Stowarzyszenia Menedżerów. Otrzymali je dr Jan Olbrycht - poseł do Parlamentu Europejskiego, były Marszałek Województwa Śląskiego, Krzysztof Matyjaszczyk - prezydent Częstochowy oraz Tadeusz Szymanek - Prezydent Rady Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Częstochowie.

Przypomnijmy, że w 2013 roku Bank Spółdzielczy w Cieszynie obchodził jubileusz 140-lecie istnienia. Była to pierwsza powstała na austriackim wówczas Śląsku Cieszyńskim polska instytucja finansowa.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

polski bank, jak to dumnie brzmi, biorąc pod uwagę, że polskie rządy, wysprzedały nasze banki (które powinny być fundamentem
naszej gospodarki), obcym kapitałem. Za to powinno się dawać odznaczenia szczególne. Może wymyślimy jakie?

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama