, sobota 6 czerwca 2020
Automatyczna toaleta publiczna stanęła w Ustroniu
Nowy szalet usytuowany jest w ustrońskim Parku Kuracyjnym. fot: budotechnika.com.plDodaj do Facebook

Automatyczna toaleta publiczna stanęła w Ustroniu

SM/MAT. PRAS.
Automatyczna toaleta publiczna stanęła w Ustroniu

Na zewnątrz toalety znalazła się aluminiowa, podświetlana gablota reklamowa oraz podświetlane ledowo zewnętrzne oznakowanie.

W ustrońskim Parku Kuracyjnym postawiona została nowa toaleta publiczna. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, iż jest to w pełni zautomatyzowany szalet wzorowany na tych, które można spotkać w alpejskich kurortach.

- Nowy szalet w Ustroniu zapewnia wysoki standard w tym zakresie dzięki w pełni automatycznym systemom sanitarnym odpowiedzialnym za mycie oraz dezynfekcję muszli, detekcję obecności osób oraz mycia podłogi. Nie zabrakło również automatycznych drzwi przesuwnych, dyfuzora zapachów oraz szeregu automatycznych podajników: wody, mydła, suszarki oraz papieru toaletowego. O upływającym czasie obecności w toalecie informuje specjalny wyświetlacz - zachwala producent.

Pomieszczenie posiada elementy odpowiedzialne za bezpieczeństwo użytkowników, takie jak system "Żądanie pomocy", moduł GSM dla administratora oraz. ppoż. kosz na śmieci. Szalet jest też w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Pomocna w tym względzie jest z pewnością instrukcja głosowa audio oraz tradycyjna instrukcja zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz toalety w trzech językach: polskim, angielskim i niemieckim oraz w formie graficznej. Z myślą o rodzicach z małymi dziećmi zainstalowany został przewijak dla niemowląt. Na zewnątrz toalety znalazła się aluminiowa, podświetlana gablota reklamowa oraz podświetlane ledowo zewnętrzne oznakowanie.

Samoczyszcząca toaleta sfinansowana została z budżetu miasta Ustronia. Koszt jej ustawienia to nieco ponad 257 tys. zł. Aby skorzystać z toalety należy uiścić opłatę w wysokości 2 zł.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama