, wtorek 18 luty 2020
Amatorskie filmy pokazują jakie korzyści dają fundusze europejskie
Amfiteatr w Brennej-Centrum fot: ARC SPOTDodaj do Facebook

Amatorskie filmy pokazują jakie korzyści dają fundusze europejskie

JM, SLASKIE.PL
Do 25 listopada można głosować na film pokazujący efekty dotacji unijnych. Nie zabrakło wśród nich również tych z powiatu cieszyńskiego.

Głosowanie w konkursie na najlepszy film amatorski ruszyło we wtorek. Ocenie podlegają filmy nadesłane z 18 gmin, liderów w pozyskiwaniu środków unijnych w województwie śląskim, które uczestniczą w Turnieju Europejskim "Śląskie do przodu!". Są to: Brenna, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czernichów, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Jaworze, Ogrodzieniec, Olsztyn, Pszczyna, Strumień, Ustroń, Wilkowice, Wyry, Zabrze, Żarki, Żory, Żywiec.

Zgłoszone do konkursu filmy, które pokazują efekty wykorzystania funduszy unijnych. umieszczone zostały na stronie internetowej rpo-promocja.slaskie.pl. Aby oddać swój głos, należy wybrać trzy najlepsze propozycje i przyznać im odpowiednio: 3, 2 lub 1 punkt. Ostateczny termin oddawania głosów mija 25 listopada.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama