, poniedziałek 26 sierpnia 2019
Z Górek Wielkich do Eurowizji
Beata Łapuk wystąpi u boku Isis Gee. fot. ARC Dodaj do Facebook

Z Górek Wielkich do Eurowizji

DOROTA KOCHMAN
Z Górek Wielkich do Eurowizji

Isis Gee to naprawdę Tamara Diane Wimer po mężu Gołębiowska (ur. 11 października 1972 roku w Seattle). W 2004 roku wzięła ślub i przeprowadziła się do Polski. Mieszka pod Warszawą z mężem Adamem Gołębiowskim. fot. Interia.pl

Beata Łapuk z Górek Wielkich wystąpi w konkursie Eurowizji śpiewając w chórkach reprezentantki Polski Isis Gee.
Mieszkanka Górek Wielkich od 11 maja przygotowuje się do występu w Belgradzie. 20 maja zaprezentuje się w półfinale i jeśli piosenka „For life” Isis Gee uzyska odpowiednią ilość głosów, zobaczymy ją 24 maja w finale 52. Konkursu Eurowizji.

Talent Beaty Łapuk zauważono już w przedszkolu. Potem były festiwale piosenki, lekcje śpiewu i gry na pianinie oraz występy w zespole Cover Band. Niedawno obroniła pracę magisterską i skończyła studia w Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowej. Towarzyszyła Dodzie na rozdaniu Telekamer, od niedawna śpiewa w chórkach Edyty Górniak, a teraz będzie można ją zobaczyć w Belgradzie u boku Isis Gee.

Rok temu na stałe przeprowadziła się do Warszawy. Mama Beaty strasznie przeżyła rozstanie z córką. ― Nie mogłam sobie znaleźć miejsca. Wiadomo jaki jest dzisiejszy świat i jak każda matka boję się o swoje dziecko. Już przy wyborze szkoły średniej nalegałam, żeby córka poszła do technikum, bo przecież muzyka to nie wszystko. Tak też zrobiła. Teraz jestem z niej dumna, bo to bardzo dobra dziewczyna. Tylko bardzo mi jej brakuje ― mówi Władysława Łapuk.

Występ w chóru na międzynarodowym festiwalu może być przełomem w życiu Beaty. Cała rodzina na to liczy. ― To dla niej wielka chwila i ogromne przeżycie. Zawsze marzyła nie tyle o karierze solowej, co właśnie o występach w chórkach i to jej się udało ― dodaje mama.

Mieszkankę Górek Wielkich będzie można zobaczyć u boku Isis Gee we wtorek po 21.00 na antenie TVP 1.
Komentarze: (16)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Nie wiem czy jest się z czego tak cieszyć, chłopobaba Isis to raczej totalny obciach

Nie wiem czy jest się z czego tak cieszyć, chłopobaba Isis to raczej totalny obciach

A kto to jest Isis Gee? Czy ktokolwiek o niej (albo jej piosenki) słyszał???
Ale co się dziwić? Już od kilku lat Polskę reprezentują na Eurowizji pseudo-gwiazdy, pojawiające się znikąd, o których w Polsce nikt nie słyszał...
A kiedyś, dawno, dawno temu... to była naprawdę ambitny festiwal...

Pierwszy raz słyszę o Beacie Łapuk.

to taka wokalistka do której jest podobna Edyta Górniak i na której podobno się wzorowała już wiesz o kim mowa?

Od dawna w Europie Konkurs Piosenki Eurowizja, należy do coraz bardziej obciachowych imprez "kulturalnych" finansowanych przez publiczne telewizje. Czy którykolwiek z laureatów zdobył przynajmniej europejską sławę? Wątpliwe...
Dlatego też jaka ranga, tacy przedstawiciele.
Do tego Stacje TV nie ryzykują inwestowanymi pieniędzmi, bo te pochodzą z abonamentów.
Pełna swoboda i dowolność w Sztuce dla Sztuki.
A jaka rozpacz po groźbach zlikwidowania abonamentu. Lis z Urbańskim straszą oglądaczy przerwaniem serialu "M jak M..." !!!
Czy tak ma wyglądać misja kulturalna TV publicznej, aby wysłać na Erovision babochłopa z USA ?

Abonament jest czystym złodziejstwem, TVP kasuje forsę z reklam i starczy. Jak Polsat i TVN z tego dobrze żyją, to czemu TVP ma jeszcze grabić ludzi abonamentem ? Zobowiązać każdą stację do nadawania oprócz komercji programów kulturalnych i po kłopocie

Wiślok dej se siana. Przestań tutaj uprawiać rządową propagandę. Ktoś ci płaci za tę robotę agitatorze?

Beatko powodzenia i wiem że dasz rade

Abonament jest ABSURDEM, bo pobiera sie pieniądze od wszystkich, a daje tylko pisowskiej telewizji TVP. Byłby jedynie do przyjęcia, gdyby pieniądze otrzymywały WSZYSTKIE stacje telewizyjne w Polsce i gdyby drobiazgowo pilnowano, aby te środki szły na audycje kulturalne, a nie kulturopodobne ( tańce na lodzie czy inne badziewie)

Czy tych tekstów nikt czytaty nie czyta redaktorze?
Dyc tak moc tego nie piszecie. Wiym że kazdy może robić błyndy ale co zaś to zaś! Fe

czemu znow jedzie ktos kogo nie znamy?!?!?!
ale dół...:(

ale przynajmniej Beata jak czytam skonczyla studia na ktorych uczy sie profesjonalnego spiewania a nie robienia kariery za ładny tyłeczek i wpływowych rodziców czy znajomych wiec to tacy ludzie powinni nas reprezentowac a nie jakas Isis :(

no tak.. ale czy to napeno talent Beaty sprawił ze wystąpiła na Eurowizji w chórku grając na skrzypcach tak naprawde nie umiejąc grac na tym instumencie.. czysta improwizacja?? ..a może coś więcej..

Beata... prosze Was. Jak przestanie nosic glowe tak wysoko i zacznie zauwazac ludzi to moze cos z niej bedzie.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama