, poniedziałek 1 marca 2021
Wyjątkowo mokry Śmigus-dyngus
W poniedziałek mało kto miał ochotę na lanie. fot. Dorota Kochman Dodaj do Facebook

Wyjątkowo mokry Śmigus-dyngus

DOKA
Dodatkowe lanie okazało się zupełnie zbędne. Aby dochować tradycji lanego poniedziałku wystarczyło wyjść z domu i postać chwilę na deszczu lub padającym śniegu.
Takiego Śmigusa-dyngusa nikt się chyba nie spodziewał. Na dworze było zimno i szaro, na przemian sypał śnieg lub padał deszcz, więc większość z nas spędziła drugi dzień świąt w zaciszu własnych domów. Na „ostre lanie" mało kto miał przy takiej pogodzie ochotę. Na opustoszałych ulicach próżno było szukać chłopaków czyhających z wodą na dziewczyny.

― W ogóle nie mieliśmy problemów z osobami lejącymi wodę. Przy takiej pogodzie współczuję tym, którzy byli oblani lub lali, choć pewnie było ich niewielu ― mówi aspirant Jan Łysek, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie. — Generalnie całe święta minęły spokojnie. Zatrzymaliśmy tylko jednego nietrzeźwego kierowcę i odnotowaliśmy kradzież roweru.
Komentarze: (3)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

A ja widziałam chłopaków w strojach góralski z wiaderkami :)

EWvsT6 qnglvqpvhqtr, [url=http://nbsdjoqszzvs.com/]nbsdjoqszzvs[/url], [link=http://yspgjcxpjcpz.com/]yspgjcxpjcpz[/link], http://vycvkvzwrchg.com/

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama