, poniedziałek 26 sierpnia 2019
WYBORY: Pięta rozpoczął kampanię Prawa i Sprawiedliwości
Stanisław Pięta ma zamiar ubiegać się o ponowny wybór do Sejmu, ale jeszcze nie wie, z którego miejsca na liście PiS wystartuje. fot. ER Dodaj do Facebook

WYBORY: Pięta rozpoczął kampanię Prawa i Sprawiedliwości

ER
Po co tu przyjechałem? Sprawa jest prosta. Chciałem zachęcić do oddania głosu na Prawo i Sprawiedliwość — tymi słowy rozpoczął wtorkowe spotkanie z mieszkańcami Cieszyna bielski poseł PiS Stanisław Pięta.
PiS uprzedził konkurencyjne ugrupowania - spotkanie Pięty było pierwszym wieczorem wyborczym w tej kampanii na Śląsku Cieszyńskim. Frekwencja była jednak skromna. W małej salce Domu Narodowego zjawiło się około 30 osób. — Przekonujcie rodziny, przyjaciół sąsiadów, żeby szli do wyborów i głosowali na PiS - formację, w której wszyscy upatrujemy szansę na rozwój, formację, która reformuje kraj. Inni tylko nam przeszkadzają — agitował poseł.

Pięta zachwalał dwa lata rządów PiS zwracając uwagę na poprawę sytuacji gospodarczej kraju, walkę z korupcją i sukcesy rządu na arenie międzynarodowej. — Oczywiście, popełniliśmy błędy, ale my przynajmniej uczymy się na nich — mówił poseł. Atakował PO i Donalda Tuska oraz władze Cieszyna. — Jeżeli Bóg pozwoli, to i tu zwycięży PiS i skończą się rządy komuno-liberałów — pokazał na cieszyński Ratusz Pięta. Nie sprecyzował jednak kogo konkretnie miał na myśli.
Komentarze: (59)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

To nam ta kampania pojdzie w Piety...

imponująca frekfencja!!!!!
Gratulacje!!!!!!!!

"Inni tylko nam przeszkadzają — agitował poseł."
pewnie że przeszkadzają.. :/ totalitarną polskę trudno stworzyć

30 osob - no, no! To PiS juz ma kilka glosow ;-)

Owszem, pojawił się, zrobił zdjecia i zniknął zanim rozpoczęła się dyskusja. ...Jeżeli Bóg pozwoli, to i tu zwycięży PiS i skończą się rządy komuno-liberałów — pokazał na cieszyński Ratusz Pięta... Nie mógł pokazać Ratusza bo stał tyłem do niego.
A co do frekwencji... Rozumiem, że posłowie z PO i czerwoni będą mieli tutaj duże medialne nagłośnienie, a na UŚ znow spędzi się w godzinach zajęć studentów na aulę na spotkanie z Panem Tuskiem czy Niesiołowskim pod pretekstem obowiązkowego ich wykładu naukowego na temat integracji europejskiej, w którym to wykładzie 5 zdań będzie o Europie, a pozostałe póltorej godziny o faszystach z PiS. Cóż, psy ubeckie szczekają, a karawana jedzie dalej...

Staszek Pięta naszym przyjacieeeeeelm jest!!!

Poseł Kopeć z PO tak samo pobożny, jego Bóg ma nie lubieć ?
Wystarczy jedno nazwisko: RYDZYK
i jego NIEDAWNE słowa ( ze słynnego wykładu o prezydentowej czarownicy, co ją trzeba poddać eutanazji ),
że nie uznaje, nie zgadza się na to, że w Polsce nie wszyscy są katolikami,
żeby PiS przegrało na Śląsku Cieszyńskim

Bredzisz i klamiesz... No, coż kastrat sekciarki zapewne

Bredzisz i kłamiesz... No, coż kastrat sekciarski zapewne.

Naklej sobie rybkę na samochód i poczytaj NIE albo FAKTY na dobranoc, jako przedstawiciel prześladowanej mniejszości wyznaniowej, której Matka Karmicielka PZPR odeszła w mrok dziejów. Moze pojawi się nowy Tymiński, to będziesz miał na kogo głosować.

Wiecie co jest najdziwniejsze w PiS-ie? Jego przeważający elektorat. Wychowankowie "aktywnego" PRL-u, do swoich usprawiedliwień wieku szalonego (każdy kiedyś był, jest lub będzie młodym) dołączają tzw. ideologię wartości których ani nie rozumieją ani też, w gruncie rzeczy, nie akceptują. Konserwatyzm, własność, "wiarę" próbują skompilować z własnym niedowartościowaniem, bardzo często wynikającym z braku miejsca przy stole "dyktatury proletariatu". Każda przecież władza ma ograniczony krag "wtajemniczonych". Władze PRL-u miały jednak ten "pozytyw", że w każdym okresie, w jakimś tam zakresie "musiała" a niekiedy nawet chciała, liczyć się z... opozycją. Zawsze był jakiś: Światło, Jeziorański, Kuroń, Michnik, Modzelewski itd.. To były nieliczne ale "znaczące" głosy. Dziś PiS ma szerokie spektrum swojej "opozycji" a zatem dużo łatwiejszą możliwość wskazania: widzicie, chcą Nas zjeść, czerwoni-niebiescy-zieloni. Ponieważ ludzie potrzebują prostych wskazań a dobra koniunktura pozwala na obiecanki, no to mamy gotowy elektoracik. Tu przecież nie chodzi o poziom - tu chodzi o głosy. Oczywiście dzięki temu "życie kabaretowe" może rozkwitać a po jesiennych wyborach jest olbrzymia szansa na kolejną "krótką" kadencję, być może jeszcze krótszą niż obecna. Dla dobra... oczywiście. Nie wiem co prawda czemu Stańczyk jest smutny ale tak to już bywa jak Ktoś ma lat dobre kilkaset. Nawet czapka mu się "na prawo" ochyliła a On nie zważa na to bo mówi, "że dzwoneczki i tak wyrównają".

Wiesz durniu co to totalitaryzm? Byleś wtedy kiedy on w Polsce panował, w bezpiece czy w Partii?

Niby mądra, błyskotliwa, inteligentna opinia... Ale. Dalej juz, bełkot.... Światło, Jeziorański, Kuroń, Michnik, Modzelewski itd.. Do jednego worka ubecy, Jeziorański i dzieciatka partyjnych notabli... To się nie trzyma, ani kupy, ani logiki.

Ciekawe kto od Leppera bedzie startowal w naszym okregu? Bo Pięta, no nie, jednak nie, dziekuje...

Masz taki nick ze w sam raz pasujesz do Lepperystow

dziwne, że w czasie kadencji go tutaj nie widziałem... Zresztą cieszę się z tego! Tylko LiD!

Ciekawe kto nastepny z nawiedzonych odwiedzi nasze miasto?...

Wiśloku, ty komusze nasienie
łżesz jak bura suka sekciarzu

Masz racje piętaszku, LiD to odpowiednia partia dla ludożerców.

Sympatykom PiS(czy też podszywającym się pod nich prowokatorom) przypominam, że nazywanie ewangelików sekciarzami jest sprzeczne z nauką KK
od czasów Soboru Watykańskiego II, a ewangelicy mają takie same prawa. JP II odwiedzając "sekciarzy" w kościele w Skoczowie pokazał drogę ekumenizmu,
zgody. tolerancji, a nie wojny religijnej. No, ale co wy wiecie o tym ? Dal was Głową KK jest chyba Rydzyk, a Pan Bóg ma legitymację PiS.
Nagrania Rydzyka:
http://www.tvn24.pl/-1,1513490,wiadomosc.html

Panowie co ja tu czytam. powiedzmy sobie jasno i wyraźnie" co Boskie to Bogu , a co cesarskie cesarzowi" Ciekawe ile chciałby zarabiać Pan przyszły poseł - bedę na niego głosował jak zadeklaruje się zarabiać więcej o 30% od robotnika. A co do wyzwisk "sekciarz" komuś odbiło teraz poznać tych wiernych katolików z pod znaku krzyża i mocherowego beretu.Kupcie sobie metr gumy i strzelcie sobie w ten głupi ryj.

Tylko łajdak lub idiota mógłby powiedzieć, że PiS reformuje nasz kraj. Jakikolwiek wzrost gospodarczy jest wynikiem dobrej koniunktury na światowym rynku (Chiny, Indie, USA) i zapotrzebowaniu na surowce i usługi. PiS nie zrobił nic dobrego dla gospodarki, choć specjalnie jej też nie zaszkodził. Po prostu my nie potrzebujemy "pomocy" polityków. Żadnych. Potrzebujemy prócz wolności politycznej tylko wolności gospodarczej, a tkwimy ciągle w post-biurokratycznym PRL-u, który zżera nasze dochody w 70% (podatek dochodowy, VAT, akcyzy itp). Wybór między PO i LiD znającym sie na gospodarce ale kradnącymi nasze pieniądze, a uczciwym, socjalistycznym PiS-em nie rozumiejącym czym jest wolny rynek jest ... żadnym i miernym wyborem. Popieram program Uni Polityki Realnej bo tylko w pełni wolny rynek i zerwanie z socjalizmem daja nam realna szansę na przegonienie Europy.

tylko łajdak albo idiota zaprzeczy temu, że PiS zmienia Polskę na lepsze

Lewica jest najzdolniejszym menedżerem kloaki.
Nicolás Gómez Dávila

poseł Pięta jest OK i myślę, że właśnie na tego posła należy głosować.

gómez ty debilu.

popieram,brawo.oby więcej takich jak Ty to
wykopiemy pisowców na aut ale historii.

uważaj na przejściach dla pieszych,wiesz jak
się jeździ w Cieszyne przecież.

NO jak znam Tego Gościa to zaś pieprzył: głosujący na PiS - otrzymują certyfikat uczciwości, reszta "na odstrzał". Z pewnością chwalił się też koleżeństwem z "Bartkiem". Ale tu już trzeba zareagować właściwie. Jak Stasiek chce podjudzać wzajem, jeszcze żyjących, górali z Wisły przeciwko Istebnikom czy też Kameszanom to już nie jest wyłącznie Jego osobista sprawa. Rozumiem, że "są w ojczyźnie rachunki krzywd" ale jak Ktoś chce odgrzewać historię wyłącznie fragmentami to trzeba niestety natychmiast wskazać na absolutną niewłaściwość tekiego postępowania. Sądzę, że zareaguje prof. W. Roszkowski z którym co prawda nie wypada zgadzać się "w całej rozciągłości" ale łatwo wskazać celne tezy.

Duzo czczego gadania... Ciekawe, czy na spotkaniu z Pieta tez byli UB-ecy. Slyszalem ze jeden byl. Tylko cicho siedzial. W paszczy lwa najbezieczniej panie B.?

Wiesz Ubeku ze to już jest groźba karalna?

Prosimy o zachowanie dobrego smaku w komentarzach.

Prosimy o niedopuszczanie na łamy wypowiedzi wyczerpujących znamiona przestępstwa jak poniższa. Kodeks Karny nazywa to groźbą karalną. Co innego polemiki, nawet gorące......... do ten od rybki na samochodach 2007-09-19
uważaj na przejściach dla pieszych,wiesz jak się jeździ w Cieszyne przecież.

mylisz pojęcia.to jest ostrzeżenie a nie groźba karalna,wszyscy wiedzą jak się jeździ w Cieszynie albo ty nie z Cieszyna i służbowo na necie.skąd taka dobra znajomość gróźb karalnych
policjancie!!

Jeśli mnie ostrzegasz przed terrorystami z rybką, dziękuję Ci bardzo i zwracam honor. A propos... nie tylko policjanci znaja prawo.

o co chodzi z tą rybką na samochodzie ?

Ryba była symbolem, tajnym znakiem, pierwszych chrześcijan prześladowanych przez Rzymian. W ten sposób się rozpoznawali. To kpina z rybek na samochodach (zwykle z tyłu obok tablicy rejestracyjnej) protestantów, których nikt przecież nie prześladuje (:)

dzięki za odpowiedź

"kpina z protestantów" ? Po co ? Za spokojnie jest w Cieszynie i chcesz gówniarzu sprowadzić do nas nienawiść między ludźmi ?
Cała partia kaczorów nic innego nie potrafi - tylko niszczyć i judzić - już 2 lata temu Wałęsa przed nimi ostrzegał

frekwencja PORAŻAJĄCA !! Brawo PiS!

Gratuluję duchowego i intelektualnego przewodnika Bolka

Gratuluję Cieszyniakowi duchowego i intelektualnego przewodnika Bolka

Ani komunisci, ani katolicy nie umieszczali na afiszach wyborczych swoich kandytatów słów: ateista, katolik. Protestanci natomiast tak!!!! I kto tu wprowadza podziały religijne?

Ani ateiści, ani katolicy nie umieszczali na afiszach wyborczych swoich kandytatów słów: ateista czy katolik. Protestanci natomiast przy nazwisku swoich kandytatów zaznaczali wyznanie!!!! I kto tu wprowadza podziały religijne?

o jakich wyborach piszesz?

O ostatnich, każdych, szcególnie samorządowych ślepcze.

O ostatnich, każdych, szczególnie samorządowych ślepcze.

wybory wkrótce,więc się przekonamy

"Wyborco": albo dajesz od razu twarde dowody, albo to co piszesz jest bzdurą. Ja NIGDY nie spotkałem się z czymś takim,a wiem, że protestanci startowali ze wszystkich ugrupowań ( może poza PiS ) i sporo ich plakatów oraz ulotek widziałem. Nikt z nich nie mówił o wyznaniu

Poszukam starych afiszy wyborczych, moze gdzies jeszcze sie nie odkleily, a Ty kup sobie okulary i jedz siemię lniane, dobrze działa na rozum.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama