, poniedziałek 26 sierpnia 2019
Wisła przyciąga rabatem
Karta rabatowa jest ważna po wykupieniu noclegu w Wiśle. fot. Wojciech Trzcionka Dodaj do Facebook

Wisła przyciąga rabatem

TWO
Od tego weekendu Wisła oferuje turystom karty rabatowe.
Ustroń ma takie karty od lat. Wisła wystartowała wczoraj. Kartę rabatową oferuje turystom Centrum Rezerwacji Noclegów. — Naszym celem jest przede wszystkim promocja i reklama Wisły oraz produktów i usług lokalnych przedsiębiorców. Wisła jest miejscowością, o której m.in. dzięki Adamowi Małyszowi wiedzą prawie wszyscy Polacy. Ale chcąc konkurować z innymi miejscowościami turystycznymi, szczególnie z zagranicznymi musimy wychodzić naprzeciw potrzebom turystów i oferować im profesjonalną obsługę i profesjonalne produkty — mówi Wojciech Rozkoszny, autor projektu.

Jak dostać wiślańską kartę rabatową? Wystarczy wykupić nocleg w Centrum Rezerwacji Noclegów, a wtedy na czas pobytu, bezpłatnie otrzymuje dodatkowo kartę uprawniającą do rabatów w konkretnych punktach. Produkty i usługi, które są objęte upustami to przede wszystkim: gastronomia, atrakcje turystyczne, wyciągi narciarskie, pamiątki, sprzęt sportowy, usługi fryzjerskie, usługi samochodowe.

— Firmy i produkty ujęte w karcie zostały specjalnie wyselekcjonowane, po to aby zaoferować klientom tylko najlepsze i sprawdzone oferty od sprawdzonych partnerów — dodaje Wojciech Rozkoszny.

Więcej informacji na ten temat na stronie www.rabat-wisla.pl.
Komentarze: (4)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Urocze zdjęcie Wisły idealnie pasujące do tematyki artykułu ;-)

A kolo bloku 19 od strony boiska zawsze sa metrowe pokrzywy Czy w tym roku rowniez jest niewystrzyzone? Czy Straz Miejska nie ma mandatow ? A moze wlasiciel ma karte rabatowa?

fotka najwyrażniej robiona z pokoju w hotelu G-ski i to na dość większejszym zoomie ; )

Chcę dostać rabat przejazdowy dziurawą ul. Towarową. Do kogo się zwrócić?

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama