, poniedziałek 16 grudnia 2019
Uczciwy policjant oddał 2000 złDodaj do Facebook

Uczciwy policjant oddał 2000 zł

TWO
Policjant znalazł wczoraj w jednym z cieszyńskich bankomatów 2000 zł. Dzisiaj odniósł je do banku.
Wczoraj o godz. 20.30 w jednym z cieszyńskich bankomatów, policjant będący po służbie znalazł 2000 zł. 100-złotowe banknoty leżały w miejscu, w którym bankomat wypłaca gotówkę. W pobliżu nie było żadnych osób. Prawdopodobnie ktoś w roztargnieniu dokonał wypłaty pieniędzy, których potem nie zabrał. Dzisiaj funkcjonariusz włożył gotówkę do koperty i przekazał kierownictwu banku, by zwrócono ją właścicielowi.

Tego rodzaju sytuacja zdarzyła się już drugi raz w Cieszynie. — W ubiegłym roku inny policjant również w bankomacie znalazł taką samą kwotę pieniędzy, które oczywiście zostały zwrócone właścicielce — poinformowała cieszyńska komenda. Okazało się, że kobieta wypłacała trzykrotnie sumę 2000 zł i z roztargnienia zapomniała zabrać ostatnią partię gotówki. Wówczas postawa policjanta została doceniona zarówno przez przełożonych jak i kobietę, która zapomniała gotówki.
Komentarze: (16)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Pozdrawiam Pana Policjanta!

Szacunek :)

czapki z głów policja jest ok :)

Brawa dla tego funkcjonariusza

To co powinno być normą, oczywistością oczywistą jest tematem artykułu. W takich żyjemy realiach.

Jeśli ktoś nie wie-informuję:ścisły obręb KAżDEGO bankomatu jest monitorowany, a KAŻDA transakcja wraz z czasem jej dokonania zapisywana. Czy potrzeba jeszcze komentarza?

ależ my to doskonale wiemy...

Gość był po służbie należy mu się znaleźne.

Przeciez nie mozna udowodnic temu, ktory gotowke w bankomacie zapomnial,ze jej faktycznie nie wzial. Wiec policjant zawsze mogl powiedziec,ze wzial tylko swoje. Wiec jeszcze raz- szacunek dla tego czlowieka. I dla wielu innych- ja kiedys zgubilam (?!) portfel na duzym parkingu w Zabrzu. Z gotowka, waluta, karta bankowa i karta kredytowa w srodku...Ludzie, ktorzy portfel znalezli dzwonili na moj domowy (owczas) telefon w USA!! A ze ja bylam w PL, to probowali dalej i znajdujac bilet autobusowy Cieszyn-Zabrze znalezli kontakt na moich rodzicow w ksiazce telefonicznej. Oddali calosc i absolutnie nawet ich dorastajacy syn (ktory przywiozl portfel w umowione miejsce) nie chcial przyjac zadnej gotowki w ramach podziekowania. Pozdrawiam panstwa M. z Rudy Slaskiej.

Brawo dla tego Pana -pokażcie jego zdjecie w "Głosie" No może wreszcie uwierzymy w Policje i zaprzestaniemy kawałow na ich temat.

a skąd Pan redaktor to wie? Uczciwy Policjant zadzwonił do GC?

CHce Wstąpić Do Policji;)

co do portfeli z zawartością - obyczaj w polszcze jest taki, żę oddaje się portfel np na pocztę, ale bez gotówki, za to z kartami i innymi takimi; jak by tego nie oceniać w kategoriach moralnych jest to niezły układ, bo odzyskanie dowodu, prawa jazdy etc trochę sobie kosztuje ; )

W bankomatach sa kamery, glupi bylby gdyby nie oddal

glupi byl :)

Chciałbym być tak uczciwy, ale mam silną wolę i robi ze mną co chce

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama