, sobota 16 stycznia 2021
Strażacy poszkodowani w akcji
Na miejscu szybko zjawiły się trzy jednostki straży pożarnej. fot. Edyta Rasmus Dodaj do Facebook

Strażacy poszkodowani w akcji

ER
Mieszkanie pełne śmieci i makulatury paliło się w poniedziałkowy wieczór w Mnichu (gmina Chybie). Trzy osoby, w tym dwaj strażacy, ulegli zatruciu dymem i trafili do szpitala.
Ogień wybuchł w mieszkaniu na parterze kamienicy przy ul. Bielskiej. Straż otrzymała informację o pożarze tuż przed godz. 20.00. Na miejscu szybko zjawiły się trzy jednostki straży, które zaczęły gasić ogień buchający z mieszkania, w którym — jak się później okazało — najemca urządził sobie składowisko śmieci i makulatury.

Z zagrożonego budynku ewakuowano osiem osób. Jeden mieszkaniec kamienicy i dwaj strażacy-ochotnicy biorący udział w akcji zatruli się dymem i zostali odwiezieni do szpitala. Ich życiu nic nie zagraża. Przyczyny pożaru są badane.
Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama