, piątek 10 lipca 2020
Prezydencka droga gotowaDodaj do Facebook

Prezydencka droga gotowa

TWO
Droga do Zameczku Prezydenckiego w Wiśle jest już w całości wyremontowana. Po nowym asfalcie dojedziemy do rezydencji i od Czarnego, i od Kubalonki.
Prace rozpoczęły się jeszcze za prezydentury Aleksandra Kwaśniewskiego. Droga remontowana była w trzech etapach, z przerwami od 2004 roku. Dziś odbył się odbiór ostatniego odcinka od Zameczku na Kubalonkę. Starosta cieszyński Czesław Gluza podziękował przedstawicielom Urzędu Marszałkowskiego za wsparcie.

Remont ostatniego, 2,2-kilometrowego odcinka kosztował 2,6 mln zł. Urząd Marszałkowski przekazał na remont drogi 2,4 mln zł. Resztę pieniędzy wyłożyły Ministerstwo Infrastruktury i powiat cieszyński. Inwestycja polegała na przebudowie jezdni i położeniu nowego asfaltu, wykonaniu mijanek, utwardzeniu poboczy, remoncie odwodnienia i ustawieniu barierek ochronnych.

Prezydent Lech Kaczyński nową drogą do rezydencji pojedzie najwcześniej jesienią tego roku. Władze Wisły niedawno po raz kolejny zaprosiły głowę państwa w Beskidy. Kancelaria poinformowała wówczas, że odwiedziny prezydenta w Wiśle planowane są w ostatnim kwartale tego roku.
Komentarze: (15)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

I dobrze i źle, że droga jest naprawiona, kiedyś samochody tedy nie jeździły i turyści czerwonym szlakiem wędrowali przez Stecówke na Baranią, Ale to "już se ne vrati". Droga piękna wyasfaltowana ale reszki asfaltu,starego i nowego wrzucono w las koło drogi mam nadzieję, że jak Prezydent tędy pojedzie to bedzie to usuniete , a nie czekanie aż to barachło zarósnie trawą. Mam nadzieję, że Starosta to zobaczy i odpowiednio zareagował. Sprawdzimy to wkrótce.

Prezydęt woli Juratę

Boi się przyjechać, dziwne

przyjedzie w te strony jak naprawią ul.bielską w Cieszynie...
P.s.-tak wiemy panie Ficek -to nie pana sprawa (jak zwykle-pan jest zajęty ważniejszymi sprawami,jak np.zółtymi znaczkami dla psów...)....no coments....

może własnie odwiedzi Juwenie i rozwiąże problem :-)

exe ofermo ucz się ortografii. Jeśli już musisz pisać używaj Mozilla Firefox. Przeglądarka automatycznie wychwyci twoje byki.

A ha. No faktycznie. Droga potrzebna ze hej!!! Presidente śie zmienił,Małysz już nie ten(obym nie miał racji) i Wisła będzie tam gdzie Skoczów. Czar pryska.

jeżeli już robię "błędy" to celowo, nie licząc czysto mechanicznych pomyłek ( miało być dowcipnie, nie załapałeś - trudno ). a za mozillę podziękuję, nie przepadam. pozdro...

( swoją drogą Prezy-Dent byłoby niezłą nazwą dla gabinetu dentystycznego, zwłaszcza, że któryś z braci miał swego czasu pewne problemy z uzębieniem, chyba ten drugi )

exe twoje poczucie humoru jest żałosne tak jak Koterski show.

oxx, czy ja cię w jakiś sposób obrażam ? jeżeli tak, to bardzo mi przykro i przepraszam; a weż i wyluzuj, dobranoc.

Nasz prezydent jednak woli do Juraty

Ręka mi się trzepie,pisząc o sprawach prezydenckich; podoba mi się twój styl exe,masz u mnie posadę.Narazie jestem bezrobotny,ale kiedy zostanę prezydentem,zostaniesz nadwornym bajerantem.Drogą bym się nie martwił,będą dziury po następnej zimie i wszystko wróci do starego porządku,a raczej nie-porządku.Prezydęt woli stolycę.

W saloonie Billy the Kid przechwala się
- mam najszybszą rękę na Dzikim Zachodzie,
- ja tam jednak wolę kobiety, mruknął do siebie kowboj przy sąsiednim stoliku

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama