, poniedziałek 26 sierpnia 2019
Piękne dziewczyny opuszczą uzdrowisko
Konkurs z udziałem pięknych pań opuszcza Ustroń. Niedzielne wybory w uzdrowisku były ostatnimi. fot. WO Dodaj do Facebook

Piękne dziewczyny opuszczą uzdrowisko

WO
Jak dowiedział się dziennik Gazetacodzianna.pl, w przyszłym roku z kalendarza letnich imprez Ustronia wypadnie sztandarowa impreza — Międzynarodowe Wybory Miss Wakacji.
Organizator imprezy Henryk Frąckowiak zdradził nam, że myśli o zupełnym wycofaniu się z interesu. — Trudno się przyznać, ale robię to już 22 lata, a wiek już nie ten. W tym roku stuknie mi 71 lat. Chcę przejść na emeryturę. Poza tym nie jest prosto o sponsorów, a dziewczyn trzeba szukać po całym świecie — opowiada Frąckowiak.

Być może jednak wakacyjny konkurs piękności zupełnie nie zniknie z kalendarza beskidzkich wydarzeń. Wszystko będzie zależało od tego, czy Frąckowiak dogada się z Tadeuszem Gołębiewskim o przeniesieniu imprezy do jego hotelu w Wiśle. — Tam jest wielka sala kongresowa, poza tym hotel był sponsorem tegorocznego konkursu. Jeżeli ten pomysł wypali, to jeszcze zorganizuję przyszłoroczną imprezę. Ale z Ustronia na pewno wychodzę — opowiada Frąckowiak.

Co na to burmistrz Ustronia Ireneusz Szarzec? Czy będzie próbował przekonać Frąckowiaka do zmiany decyzji? Nie wiadomo, gdyż jest na urlopie i nie odbiera komórki.
Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

To dobra impreza. Frąckowiak mówi, że stary,ale woli hotel.Jak trochę zarobi na tym miasto , to niech spływa( Fronckowiak). Myslę, że wiele osób z Ustronia mogłoby się tym zająć.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama