, czwartek 4 marca 2021
Nowa jakość w policji
Warunki pracy policjantów na Śląsku Cieszyńskim znacznie się poprawią — zapewnia mł. insp. Ireneusz Szwarga, komendant powiatowy policji w Cieszynie. fot. Wojciech Trzcionka Dodaj do Facebook

Nowa jakość w policji

TWO
Za rok wszystkie komisariaty policji na Śląsku Cieszyńskim będą lśniły nowością, a funkcjonariusze ze Skoczowa przeprowadzą się do nowej siedziby.
Kompleksowy remont czeka w 2008 roku komisariat w Wiśle. Do wymiany pójdą dach, instalacje, wykonana też zostanie nowa elewacja. — Zatwierdziliśmy też plan budowy nowego komisariatu przy ul. Bielskiej w Skoczowie. Jeżeli nie będzie kłopotów z przetargiem, to jeszcze w tym roku należy się spodziewać, że budynek będzie stał w stanie surowym. Przeprowadzka nastąpi w 2009 roku. Do tego czasu będziemy chcieli poprawić warunki pracy skoczowskich policjantów w ich dotychczasowej siedzibie — mówi mł. insp. Ireneusz Szwarga, komendant powiatowy policji w Cieszynie.

Ponadto drobny remont czeka komisariat w Zebrzydowicach. — Chcemy tam poprawić obsługę interesantów — dodaje Ireneusz Szwarga. W 2008 roku skończone mają być również prace remontowe w komisariatach w Strumieniu i Ustroniu.

— Niestety, problemem są samochody, aż 35 proc. z nich trzeba wycofać z użytku. Ale liczymy, że w tym roku Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach wzmocni nas w nowe radiowozy — przekonuje komendant.

Na Śląsku Cieszyńskim w pięciu komisariatach i komendzie powiatowej pracuje 290 policjantów.
Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Czy wszyscy policjanci w Cieszynie maja na imie Ireneusz?

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama