, niedziela 17 stycznia 2021
Jak kolega kolegę systematycznie w pracy okradałDodaj do Facebook

Jak kolega kolegę systematycznie w pracy okradał

ER
Policjanci z Cieszyna zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który przez kilka miesięcy kradł pieniądze i drobne przedmioty z szafki ubraniowej kolegi z pracy.
Złodziej posługiwał się dorobionym kluczem i systematycznie okradał swojego kolegę. Wpadł po kradzieży pieniędzy podłożonych przez policjantów. Do zdarzenia doszło w jednym z cieszyńskich przedsiębiorstw.

Poszkodowany zorientował się, że z zamkniętej szafki ubraniowej w niewyjaśnionych okolicznościach giną mu pieniądze i drobne przedmioty. Postanowił sprawdzić, w jakich okolicznościach dochodzi do kradzieży i przed wyjściem z szatni plasteliną okleił kłódkę. Po skończonej pracy stwierdził, że złodziej ponownie dostał się do jego szafki i ukradł telefon komórkowy. Plastelinowa „plomba” została naruszona, jednak bez uszkodzenia kłódki. Tego samego dnia zgłosił kradzież na policji.

Funkcjonariusze zajmujący się sprawą, specjalnym proszkiem oznaczyli banknoty i monety, które następnie poszkodowany umieścił w szafce. Policjanci bardzo szybko ustalili złodzieja. Mężczyzna miał przy sobie skradzione pieniądze. W trakcie przesłuchania przyznał się do kradzieży i dobrowolnie poddał się karze. Za te przestępstwa został skazany na rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata, grzywnę i obowiązek naprawienia szkody.
Komentarze: (3)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Pierszy

A może by i tak niektórym urzędnikom w powiecie cieszyńskiem posypać proszkiem dokumenty, by później było wiadomo za co kto odpowiada i jaką decyzję podejmował! Hę????

gratulacje dla pomysłu policjantów,że przy użyciu środków techniki uniemożliwili dalszą kradzież z szafek.Pytanie czy tylko kradł z tej jednej szafki bo wiadomo,że w miarę jedzenia apetyt rośnie. Chyba,że była do szafka majstra który nie dał mu premii i musiał sobie ją sam podebrać.!!!!

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama