, czwartek 22 sierpnia 2019
Duńczycy pozbyli się górali
Duńczycy przyjechali w Beskidy na zawody MTB Trophy. fot. ARC Dodaj do Facebook

Duńczycy pozbyli się górali

TWO
Duńczycy przyjechali w Beskidy ścigać się na rowerach górskich, ale po nocy spędzonej w hotelu Szarotka w Istebnej okazało się, że będą mieli z tym problemy.
Ktoś bowiem skradł z hotelowej piwnicy ich wyczynowe rowery - cztery górale warte 59 tys. zł. — To raczej nie była przypadkowa kradzież. Złodzieje musieli wiedzieć, gdzie szukać wartościowego sprzętu — mówi Ireneusz Brachaczek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Duńczycy przyjechali w Beskidy na zawody MTB Trophy, które od czwartku do niedzieli odbywają się w Trójwsi Beskidzkiej. W imprezie już nie startują.

Policja liczy, że odzyska rowery, ale raczej nie stanie się to szybko. — Sprzęt jest wyczynowy i charakterystyczny, więc może uda nam się go odzyskać, gdy złodzieje zdecydują się go sprzedać — tłumaczy Ireneusz Brachaczek.
Komentarze: (13)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Typowa polska gościnność:D

"Górale" znalazły się we właściwych, góralskich rękach.
Gdyby Duńczycy zabrali na noc rowery do pokoi w Szarotce, nie byłoby problemu. A tak na następny raz będą wiedzieć. A może ominą nas szerokim łukiem?

Boże jaki wstyd. Gdybym była organizatorem tych zawodów, nie potrafiłabym spojrzeć Duńczykom w twarze... Wiem, że to nie organizatorzy zawinili, ale to pośrednio na nich spada odpowiedzialność. Zresztą na nas wszystkich Polaków.

Boże jaki wstyd. Gdybym była organizatorem tych zawodów, nie potrafiłabym spojrzeć Duńczykom w twarze... Wiem, że to nie organizatorzy zawinili, ale to pośrednio na nich spada odpowiedzialność. Zresztą na nas wszystkich Polaków.

z tego co wiem to nie pierwszy raz giną rowery z szarotki a więc może policja będzie miała ułatwione zadanie. Mam nadzieję że złapią cwaniaków i nieźle im przyłożą.
Proponuję by na gołych zadkach przeciągnąć przez Kubalonkę.

Durnie! niech się wstydzi złodziej i oferma, która tak zabezpieczyła rowery. Co do tego mają wszyscy Polacy? A gdy złodziejem okaże nie jest nasz rodak? Będziecie wstydzić się własnej głupoty? Może lepiej poczekać na wyniki śledztwa, a potem się kajać za cały naród.

też wcześniej napisałam, że ta kradzież to nie pierwszy raz i zaraz mój post został usunięty, zatem przygotuj się, że i twój zaraz zniknie:)

ludzie czytajcie Biblie!

Górali pozbyli sie Duńczyków.

No to Dunczycy juz drugi raz do nas nie przyjada a jeszcze pojdzie "promocja" w swiat, naszej gminy i kraju, jak to polscy gorale kradna. No poprostu szlag mnie trafia qrfa mac. Ja to bym tych baranow wrecz wypatroszyl.

Nie tak dawno temu w Egipcie w jednej z wiosek zabito kilku niemieckich turystów/a przecież Egipt żyje praktycznie z turystyki/Prezydent kraju nakazał wybić całą wioskę a wszystkie zabudowania zrównać z ziemią.Może porównanie brutalne ale może by wyciągnąć wnioski.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama