, czwartek 17 października 2019
Canea ma najlepszą przestrzeń!
Siedziba firmy Canea w Gumnach. fot. ARC Dodaj do Facebook

Canea ma najlepszą przestrzeń!

ER
Zespół budynków magazynowo-biurowych firmy Canea w Gumnach wygrał internetowy plebiscyt na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Śląskiego 2009.
Do tegorocznej, dziesiątej edycji konkursu, zgłoszono 23 obiekty. W trwającym dwa tygodnie plebiscycie oddano ponad 4000 głosów. Internauci za najciekawszą propozycję uznali zespół budynków magazynowo-biurowych firmy Canea w Gumnach. Tuż za nim znalazła się Pokazowa Zagroda Żubrów w Zabytkowym Parku Pszczyńskim. Trzecie miejsce zajął Teatr Rozrywki wraz zagospodarowaniem terenu w Chorzowie.

ZOBACZ ZDJĘCIA: Szpital i Canea nominowane
 
Niezależnie od głosowania internetowego, jury konkursowe – członkowie Wojewódzkiej Komisji Urbanistyczno Architektonicznej – wyróżni najlepsze dzieła urbanistyczno-architektoniczne oraz przyzna nagrody marszałka województwa śląskiego w trzech kategoriach: urbanistyka, architektura i modernizacja. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 21 października podczas Śląskich Dni Architektury.
Komentarze: (11)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Architekci autoryzujący to Ryszard Zapolski i Jerzy Stożek, ale nagroda należy się całej ekipie Studia Storzek & Partnerzy (rocznik 2004-2005), bo to oni dali z siebie najwiecej przy projekcie. Gratulacje!

Werk Arena to jest przestrzeń

serdecznie gratuluję z całego serca laureatowi oraz ludziom zaprzyjaźnionym z żubrami, tym bardziej, że głosowałem na nich w tejże kolejności

Piękna realizacja. Gratuluję!.Dlaczego nikt z redaktorów nie podał nazwisko architekta tego obiektu. Tyle tu napisano o Koniecznym, który w Cieszynie nie ma żadnej realizacji, a na temat autorstwa tego wyróżnionego obiektu nic nie napisano. Selektywna reklama,czy ignorancja dziennikarska .

od samego początku; posty krytykujące ustroń były momentalnie usuwane

Wszystkie posty niewygodne dla Pana Redaktora są namiętnie usuwane. A ja ze swojej strony serdecznie gratuluję zarówno architektowi jak i całej ekipie z Canei!!!! Brawo!!!!

Autor jest podany w linku powyżej

Znam jedną o takiej samej nazwie lecz tamta układa w wiązanki suszone kwiatki. To chyba jakaś inna firma bo poco jej taka fabryka !!

ta ma najlepszą przestrzeń

gratulacje

Prosze o podanie nazwiska wspanialego architekta!!!

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama