, środa 8 lipca 2020
Brudny: Przez Kwaśniewskiego nie zostałem posłem
W Cieszynie Alfred Brudny wygrał z liderką listy LiD Bożeną Kotkowską o jeden głos. fot. Wojciech Trzcionka Dodaj do Facebook

Brudny: Przez Kwaśniewskiego nie zostałem posłem

ER
— Mogliśmy mieć nie jeden, a dwa mandaty na Podbeskidziu — żałuje w rozmowie z Gazetącodzienną.pl Alfred Brudny, kandydat LiD na posła.
Alfred Brudny z Simoradza, startował do Sejmu z trzeciego miejsca LiD w okręgu bielskim, gdzie osiągnął drugi wynik po Bożenie Kotkowskiej, liderce listy. — Choć nie dostałem się do parlamentu, jestem zadowolony z wyniku. Zdobyłem ponad 8,5 tys. głosów przy prawie 15 tys. głosów Kotkowskiej i 44 tys. głosów oddanych na naszą listę w okręgu. W porównaniu z wyborami sprzed dwóch lat zyskałem ogromne poparcie. Wtedy zdobyłem 3 tys. głosów — mówi Gazeciecodziennej.pl Alfred Brudny, radny wojewódzki z Simoradza. — Innym pozytywnym aspektem jest to, że lewica na Śląsku Cieszyńskim znowu może liczyć na spore poparcie. Głosowało tu na nas około 13 tys. ludzi, czyli uzyskaliśmy prawie 18-procentowe poparcie.

Brudny jest jednak i trochę zawiedziony. — Mogliśmy mieć nie jeden a dwa mandaty na Podbeskidziu. Niestety, bajzlu narobił prezydent Aleksander Kwaśniewski (kilkakrotnie występował na konwencjach pod wpływem alkoholu - przyp. red.), przez którego w końcówce spadło nam poparcie o około 2 proc. Takie jest moje zdanie — mówi Brudny.
Komentarze: (11)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

ten co to pisze jest burdny. debajl

Swieta prawda. Kwach powinien isc na terapie a nie na wiec.

Fred nie piernicz, styka już waszego zarządzania w tym kraju

Teraz prosimy o zamieszczenie wywiadów z wszystkimi pozostałymi kandydatami do Sejmu, którzy się tam nie dostali (:)

zwłaszcza z Kasią Raszką...tyle jej krzywdy uczyniono w kampanii. Pełnej oszczerstw !!!

Filipińska zaraza ciągnie się już od PRL-u kiedy towarzysz Kwach działał aktywnie w jego partyjnych strukturach. Nienawidzę socjalistów, komunistów, euro-socjalistów i reszty złodziejskiej bandy. Pewien nie lubiany w mediach polityk powiedział, że koryto pozostało. MA RACJĘ. Z każdego zarobionego przez przeciętnego Polaka 100 zł - aż 70 zł oddajemu Państwu. I to jest wolność???? Polska jest pieknym krajem ale okupowanym przez III czy IV Rzesz-pospolitę urzędasów i złodzieji.

Alfred dzięki temu pijaczkowi masz3000 w sejmiku szacunku dla TATY komuszku

komentuj częściej , jak o pedałach, to było super

Fredziu odpuść, nie mów więcej bo przynosisz wstyd dla Simoradza

bez Olka są niczym, zera poprostu

A Ja tak sobie myślę Kochany Panie Alfredzie, że wszelkie "podobne oceny" należy zawsze zaczynać od siebie. Możliwe, że się jednak mylę, w końcu to zawsze najtrudniej przychodzi. Trzeba jednak prawdzie spojrzeć w oczy: jak SLD nie zmieni szerokiego grona swej czołówki a co za tym idzie również zakresu zainteresowania i działania, może na trwałe zejść do "śladowej" obecności, nie tylko w Sejmie. MOżna oczywiście podtrzymywać "Pokoleniowe" więzi ale trzeba to czynić umiejętnie i bez "narzucania" otoczeniu wspomnień o czasach SP i róznych takich "marcowych" akcji. Po co te prymitywne kawały o "czarnych" skoro i tak większość szuka na starość "ukojenia" i spokoju sumienia. NIc, dosłownie NIC, nie zaproponował SLD a.d.2007 w kwestii tzw. sprawiedliwości społecznej. Tych paru tzw. demokratów, to zbyt mało. Szkoda, bo czas jest jaknajbardziej ku temu właściwy ale, nie na bazie "odgrzewania starych kotletów". Nie liczcie równiez na to, że będziecie się slizgać na bazie kontry do liberałów. MOżecie, nie, jestem pewny, że się na tym przejedziecie. Co do alkoholu? Popatrz Pan wokół siebie!

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama