, poniedziałek 1 marca 2021
Brenna czeka na logo
Takie logo od kilku miesięcy ma Wisła. fot. ARC Dodaj do Facebook

Brenna czeka na logo

EDYTA RASMUS
Brenna czeka na logo

Takie logo od lat ma Cieszyn. fot. ARC

Brenna pozazdrościła Cieszynowi i Wiśle, i też chce mieć własne logo. Ośrodek Promocji, Kultury i Sportu ogłosił konkurs na opracowanie znaku graficznego promującego Brenną. Nagroda główna wynosi 1500 zł.
Celem konkursu jest wykreowanie znaku graficznego, który zostanie wykorzystany do identyfikacji, popularyzacji i promocji gminy Brenna. Logo będzie umieszczane na plakatach i drukach promocyjnych, różnych nośnikach reklamy przestrzennej, w internecie i innych mediach.

Uczestnikami konkursu mogą być m.in. studenci i absolwenci wyższych uczelni artystycznych, artyści i projektanci graficzni. Każdy uczestnik konkursu może zgłosić nie więcej niż dwie prace konkursowe. Termin składania prac upływa 8 lutego.
Komentarze: (11)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Czytałem regulamin konkursu na stronie: http://www.brenna.org.pl/?p=p_307 i jestem zażenowany faktem, iż do grona jury nie zaproszono Pana Tadeusza Mendrka. Tylko on jest w stanie zadbać o to, aby konkurs odbył sie uczciwie bez żadnych manipulacji tak jak odbywało się wszystko w Gminie za jego kadencji.

Trzymam kciuki za Brenną, żeby nie wybrali takiego koszmarka jak ten wiślański.

Moze by cos Tadziu skrobnał.ponoc ma duzo wolnego czasu.

1.500 zl - malo. Zaden profesjonalista nie zrobi loga za takie smieszne pieniadze. A studenci? Owsze. I bedzie to co ma Wisla, czyli kicha.

1.500 zl - malo. Zaden profesjonalista nie zrobi loga za takie smieszne pieniadze. A studenci? Owsze. I bedzie to co ma Wisla, czyli kicha.

"1.500 zl - malo" - chyba jestes emerytowanym grafikiem, czasy sie zmienily... W agencji, ktora projektowala logo dla mojej firmy za te pieniadze masz pakiet MAXI - nie wierzysz? http://www.e-logotyp.pl/index.php?g=logotype - ZOBACZ SAM! Na stronie jest rowniez ich portfolio, po ktorym mozna stwierdzic, ze sa profesjonali... Takich ofert, a nawet tanszych jest wiele.
P. S. Nie jest to logo dla takiego koncernu jak Coca-Cola czy Orange zeby placic za niego nie wiadomo ile...

1500 zł za logo...? bez komentarza hehe tylko sięusmiać można i potraktować jako żart :-)

jesli dla kogoś 1500 zl za logo to mało to niech nie podejmuje sie pracy. proste jak drut. jesli dla kogos zrobienie dobrego logo to pestka i zajmie mu to pre chwil to byłby głupcem nie startując w konkursie. proste jak drut. A wszystkich narzekajacych na 1500 zł informuję że tysiącpięćset piechota nie chodzi ;-)

Może złożycie Wasze propozycje cenowe?

LOGO-to dzieło sztuki!
Jednak, kto o tym wie...?

Ile kosztowało cieszyńskie logo?To przecież kicz,który niczego nie reprezentuje!Konkursy na logo,bzdury,kiedy zacznie się robic cos konkretnego w powiecie?Zróbcie konkurs w szkołach ponadpodstawowych na logo,młodzież ma dobre pomysły,a ci tzw profesjonalisci niech sobie nadal myślą,że są geniuszami artystycznymi i kasują sporo za swoje "dzieła",jesli ktos jest na tyle głupi,żeby tyle płacić za to.Co sie stało z praktyką referendum lokalnego?Niech ludzie zadecydują,co im się podoba,a nie "zawodowcy",których często nic nie łączy z naszym regionem(oprócz wysokich honorariów,
pobieranych za "ekspertyzę")

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama