, środa 17 października 2018
Tak będą grali nasi
Kibice z upragnieniem czekali na rozpoczęcie rozgrywek ligowych. fot. WO  



Dodaj do Facebook

Tak będą grali nasi

WO
W sobotę startują rozgrywki ligowe. W serwisie sportowym zamieszczamy skarb kibica - dokładny terminarz meczów IV ligi, okręgówki, klas A, B i C w sezonie.
OKRĘGÓWKA

I kolejka - 11-12.08.2007, godz. 17:00
11.08.2007 - sobota
TS Mieszko-Piast Cieszyn - MRKS Czechowice-Dziedzice
KS Kuźnia Ustroń - LKS Pasjonat Dankowice
LKS Sokół Zabrzeg - GKS Morcinek Kaczyce
12.08.2007 - niedziela
KS Spójnia Landek - BTS Rekord Bielsko-Biała
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - RKS Cukrownik Chybie
LKS Podhalanka Milówka - LKS Drzewiarz Jasienica (godz. 16:00)
LKS Bestwina - LKS Zapora Porąbka (godz. 11:00)
TS Czarni-Góral II Żywiec - LKS Radziechowy (godz. 16:00)

II kolejka - 15.08.2007
KS Kuźnia Ustroń - KS Spójnia Landek
RKS Cukrownik Chybie - LKS Bestwina
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Radziechowy
BTS Rekord Bielsko-Biała - TS Mieszko-Piast Cieszyn
LKS Pasjonat Dankowice - LKS Drzewiarz Jasienica
TS Czarni-Góral II Żywiec - LKS Podhalanka Milówka
LKS Zapora Porąbka - LKS Sokół Zabrzeg
MRKS Czechowice-Dziedzice - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała

III kolejka - 18-19.08.2007, godz. 17:00
18.08.2007 - sobota
TS Mieszko-Piast Cieszyn - KS Kuźnia Ustroń
LKS Drzewiarz Jasienica - TS Czarni-Góral II Żywiec
LKS Sokół Zabrzeg - RKS Cukrownik Chybie
LKS Podhalanka Milówka - GKS Morcinek Kaczyce (godz. 11:00)
LKS Zapora Porąbka - LKS Radziechowy (godz. 16:00)
19.08.2007 - niedziela
KS Spójnia Landek - LKS Pasjonat Dankowice
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - BTS Rekord Bielsko-Biała
LKS Bestwina - MRKS Czechowice-Dziedzice (godz. 11:00)

IV kolejka - 25-26.08.2007, godz. 17:00
25.08.2007 - sobota
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Drzewiarz Jasienica
RKS Cukrownik Chybie - LKS Radziechowy
KS Kuźnia Ustroń - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
LKS Zapora Porąbka - LKS Podhalanka Milówka
MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS Sokół Zabrzeg
26.08.2007 - niedziela
KS Spójnia Landek - TS Mieszko-Piast Cieszyn
LKS Pasjonat Dankowice - TS Czarni-Góral II Żywiec
BTS Rekord Bielsko-Biała - LKS Bestwina

V kolejka - 01-02.09.2007, godz. 16:00
01.09.2007 - sobota
TS Mieszko-Piast Cieszyn - LKS Pasjonat Dankowice
LKS Drzewiarz Jasienica - LKS Zapora Porąbka
LKS Podhalanka Milówka - RKS Cukrownik Chybie
TS Czarni-Góral II Żywiec - GKS Morcinek Kaczyce
LKS Sokół Zabrzeg - BTS Rekord Bielsko-Biała
02.09.2007 - sobota
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - KS Spójnia Landek
LKS Bestwina - KS Kuźnia Ustroń (godz. 11:00)
LKS Radziechowy - MRKS Czechowice-Dziedzice (godz. 15:00)

VI kolejka - 08-09.09.2007, godz. 16:00
08.09.2007 - sobota
RKS Cukrownik Chybie - LKS Drzewiarz Jasienica
TS Mieszko-Piast Cieszyn - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
KS Kuźnia Ustroń - LKS Sokół Zabrzeg
LKS Zapora Porąbka - TS Czarni-Góral II Żywiec
MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS Podhalanka Milówka
09.09.2007 - niedziela
KS Spójnia Landek - LKS Bestwina
LKS Pasjonat Dankowice - GKS Morcinek Kaczyce
BTS Rekord Bielsko-Biała - LKS Radziechowy

VII kolejka - 15-16.09.2007, godz. 16:00
15.09.2007 - sobota
LKS Drzewiarz Jasienica - MRKS Czechowice-Dziedzice
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Zapora Porąbka
TS Czarni-Góral II Żywiec - RKS Cukrownik Chybie
LKS Sokół Zabrzeg - KS Spójnia Landek
LKS Podhalanka Milówka - BTS Rekord Bielsko-Biała
16.09.2007 - niedziela
LKS Bestwina - TS Mieszko-Piast Cieszyn (godz. 11:00)
LKS Radziechowy - KS Kuźnia Ustroń (godz. 15:00)
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - LKS Pasjonat Dankowice

VIII kolejka - 22-23.09.2007, godz. 16:00
22.09.2007 - sobota
RKS Cukrownik Chybie - GKS Morcinek Kaczyce
TS Mieszko-Piast Cieszyn - LKS Sokół Zabrzeg
KS Kuźnia Ustroń - LKS Podhalanka Milówka
MRKS Czechowice-Dziedzice - TS Czarni-Góral II Żywiec
23.09.2007 - niedziela
KS Spójnia Landek - LKS Radziechowy
BTS Rekord Bielsko-Biała - LKS Drzewiarz Jasienica
LKS Pasjonat Dankowice - LKS Zapora Porąbka
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - LKS Bestwina

IX kolejka - 29-30.09.2007, godz. 16:00
29.09.2007 - sobota
LKS Drzewiarz Jasienica - KS Kuźnia Ustroń
GKS Morcinek Kaczyce - MRKS Czechowice-Dziedzice
LKS Zapora Porąbka - RKS Cukrownik Chybie
LKS Podhalanka Milówka - KS Spójnia Landek
LKS Sokół Zabrzeg - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
TS Czarni-Góral II Żywiec - BTS Rekord Bielsko-Biała
30.09.2007 - niedziela
LKS Radziechowy - TS Mieszko-Piast Cieszyn (godz. 15:00)
LKS Bestwina - LKS Pasjonat Dankowice (godz. 11:00)

X kolejka - 06-07.10.2007, godz. 15:00
06.10.2007 - sobota
TS Mieszko-Piast Cieszyn - LKS Podhalanka Milówka
KS Kuźnia Ustroń - TS Czarni-Góral II Żywiec
MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS Zapora Porąbka
07.10.2007 - niedziela
KS Spójnia Landek - LKS Drzewiarz Jasienica
LKS Pasjonat Dankowice - RKS Cukrownik Chybie
BTS Rekord Bielsko-Biała - GKS Morcinek Kaczyce
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - LKS Radziechowy
LKS Bestwina - LKS Sokół Zabrzeg (godz. 11:00)

XI kolejka - 13-14.10.2007, godz. 15:00
13.10.2007 - sobota
LKS Drzewiarz Jasienica - TS Mieszko-Piast Cieszyn
GKS Morcinek Kaczyce - KS Kuźnia Ustroń
RKS Cukrownik Chybie - MRKS Czechowice-Dziedzice
TS Czarni-Góral II Żywiec - KS Spójnia Landek
LKS Sokół Zabrzeg - LKS Pasjonat Dankowice
LKS Podhalanka Milówka - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
LKS Zapora Porąbka - BTS Rekord Bielsko-Biała
14.10.2007 - niedziela
LKS Radziechowy - LKS Bestwina

XII kolejka - 20-21.10.2007, godz. 15:00
20.10.2007 - sobota
TS Mieszko-Piast Cieszyn - TS Czarni-Góral II Żywiec
KS Kuźnia Ustroń - LKS Zapora Porąbka
LKS Sokół Zabrzeg - LKS Radziechowy
21.10.2007 - niedziela
KS Spójnia Landek - GKS Morcinek Kaczyce
BTS Rekord Bielsko-Biała - RKS Cukrownik Chybie
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - LKS Drzewiarz Jasienica
LKS Pasjonat Dankowice - MRKS Czechowice-Dziedzice
LKS Bestwina - LKS Podhalanka Milówka (godz. 11:00)

XIII kolejka - 27-28.10.2007, godz. 15:00
27.10.2007 - sobota
RKS Cukrownik Chybie - KS Kuźnia Ustroń
GKS Morcinek Kaczyce - TS Mieszko-Piast Cieszyn
LKS Drzewiarz Jasienica - LKS Bestwina
LKS Zapora Porąbka - KS Spójnia Landek
LKS Podhalanka Milówka - LKS Sokół Zabrzeg
TS Czarni-Góral II Żywiec - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
MRKS Czechowice-Dziedzice - BTS Rekord Bielsko-Biała
28.10.2007 - niedziela
LKS Radziechowy - LKS Pasjonat Dankowice (godz. 14:00)

XIV kolejka - 03-04.11.2007, godz. 13:30
03.11.2007 - sobota
TS Mieszko-Piast Cieszyn - LKS Zapora Porąbka
KS Kuźnia Ustroń - MRKS Czechowice-Dziedzice
LKS Sokół Zabrzeg - LKS Drzewiarz Jasienica
04.11.2007 - niedziela
KS Spójnia Landek - RKS Cukrownik Chybie
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - GKS Morcinek Kaczyce
LKS Bestwina - TS Czarni-Góral II Żywiec (godz. 11:00)
LKS Pasjonat Dankowice - BTS Rekord Bielsko-Biała
LKS Radziechowy - LKS Podhalanka Milówka

XV kolejka - 10-11.11.2007, godz. 13:30
10.11.2007 - sobota
RKS Cukrownik Chybie - TS Mieszko-Piast Cieszyn
LKS Drzewiarz Jasienica - LKS Radziechowy
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Bestwina
MRKS Czechowice-Dziedzice - KS Spójnia Landek
LKS Podhalanka Milówka - LKS Pasjonat Dankowice
TS Czarni-Góral II Żywiec - LKS Sokół Zabrzeg
LKS Zapora Porąbka - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
11.11.2007 - niedziela
BTS Rekord Bielsko-Biała - KS Kuźnia Ustroń

Runda rewanżowa
XVI kolejka - 17-18.11.2007, godz. 13:30
17.11.2007 - sobota
LKS Drzewiarz Jasienica - LKS Podhalanka Milówka
RKS Cukrownik Chybie - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Sokół Zabrzeg
MRKS Czechowice-Dziedzice - TS Mieszko-Piast Cieszyn
LKS Zapora Porąbka - LKS Bestwina
TS Czarni-Góral II Żywiec - LKS Radziechowy
18.11.2007 - niedziela
BTS Rekord Bielsko-Biała - KS Spójnia Landek
LKS Pasjonat Dankowice - KS Kuźnia Ustroń

IV LIGA

I kolejka - 11-12.08.2007
GKS Pniówek 74 Pawłowice - MKS GKS II Jastrzębie
KS Przyszłość Rogów - KS Beskid Skoczów
BKS Stal Bielsko-Biała - GKS Grunwald Ruda Śląska
KS Energetyk ROW Rybnik - KS Polonia Łaziska Górne
RTP Unia Racibórz - LKS Skałka Żabnica
LKS Start Mszana - LKS Czaniec
KS Polonia Marklowice - LKS Łąka
GKS Wawel Wirek - GKS Victoria Jaworzno

II kolejka - 15.08.2007
MKS GKS II Jastrzębie - KS Energetyk ROW Rybnik
KS Beskid Skoczów - RTP Unia Racibórz
GKS Grunwald Ruda Śląska - GKS Victoria Jaworzno
LKS Łąka - GKS Wawel Wirek
LKS Czaniec - KS Polonia Marklowice
LKS Skałka Żabnica - LKS Start Mszana
KS Polonia Łaziska Górne - KS Przyszłość Rogów
BKS Stal Bielsko-Biała - GKS Pniówek 74 Pawłowice

III kolejka - 18-19.08.2007
KS Przyszłość Rogów - MKS GKS II Jastrzębie
LKS Start Mszana - KS Beskid Skoczów
GKS Pniówek 74 Pawłowice - GKS Grunwald Ruda Śląska
KS Energetyk ROW Rybnik - BKS Stal Bielsko-Biała
RTP Unia Racibórz - KS Polonia Łaziska Górne
KS Polonia Marklowice - LKS Skałka Żabnica
GKS Wawel Wirek - LKS Czaniec
GKS Victoria Jaworzno - LKS Łąka

IV kolejka - 18-19.08.2007
MKS GKS II Jastrzębie - RTP Unia Racibórz
KS Beskid Skoczów - KS Polonia Marklowice
GKS Grunwald Ruda Śląska - LKS Łąka
LKS Czaniec - GKS Victoria Jaworzno
LKS Skałka Żabnica - GKS Wawel Wirek
KS Polonia Łaziska Górne - LKS Start Mszana
BKS Stal Bielsko-Biała - KS Przyszłość Rogów
GKS Pniówek 74 Pawłowice - KS Energetyk ROW Rybnik

V kolejka - 01-02.09.2007
LKS Start Mszana - MKS GKS II Jastrzębie
GKS Wawel Wirek - KS Beskid Skoczów
KS Energetyk ROW Rybnik - GKS Grunwald Ruda Śląska
KS Przyszłość Rogów - GKS Pniówek 74 Pawłowice
RTP Unia Racibórz - BKS Stal Bielsko-Biała
KS Polonia Marklowice - KS Polonia Łaziska Górne
GKS Victoria Jaworzno - LKS Skałka Żabnica
LKS Łąka - LKS Czaniec

VI kolejka - 05.09.2007
MKS GKS II Jastrzębie - KS Polonia Marklowice
KS Beskid Skoczów - GKS Victoria Jaworzno
GKS Grunwald Ruda Śląska - LKS Czaniec
LKS Skałka Żabnica - LKS Łąka
KS Polonia Łaziska Górne - GKS Wawel Wirek
BKS Stal Bielsko-Biała - LKS Start Mszana
GKS Pniówek 74 Pawłowice - RTP Unia Racibórz
KS Energetyk ROW Rybnik - KS Przyszłość Rogów

VII kolejka - 07-08.09.2007
GKS Wawel Wirek - MKS GKS II Jastrzębie
LKS Łąka - KS Beskid Skoczów
KS Przyszłość Rogów - GKS Grunwald Ruda Śląska
RTP Unia Racibórz - KS Energetyk ROW Rybnik
LKS Start Mszana - GKS Pniówek 74 Pawłowice
KS Polonia Marklowice - BKS Stal Bielsko-Biała
GKS Victoria Jaworzno - KS Polonia Łaziska Górne
LKS Czaniec - LKS Skałka Żabnica

VIII kolejka - 15-16.09.2007
MKS GKS II Jastrzębie - GKS Victoria Jaworzno
KS Beskid Skoczów - LKS Czaniec
GKS Grunwald Ruda Śląska - LKS Skałka Żabnica
KS Polonia Łaziska Górne - LKS Łąka
BKS Stal Bielsko-Biała - GKS Wawel Wirek
GKS Pniówek 74 Pawłowice - KS Polonia Marklowice
KS Energetyk ROW Rybnik - LKS Start Mszana
KS Przyszłość Rogów - RTP Unia Racibórz

IX kolejka - 22-23.09.2007
LKS Łąka - MKS GKS II Jastrzębie
LKS Skałka Żabnica - KS Beskid Skoczów
RTP Unia Racibórz - GKS Grunwald Ruda Śląska
LKS Start Mszana - KS Przyszłość Rogów
KS Polonia Marklowice - KS Energetyk ROW Rybnik
GKS Wawel Wirek - GKS Pniówek 74 Pawłowice
GKS Victoria Jaworzno - BKS Stal Bielsko-Biała
LKS Czaniec - KS Polonia Łaziska Górne

IX kolejka - 29-30.09.2007
MKS GKS II Jastrzębie - LKS Czaniec
GKS Grunwald Ruda Śląska - KS Beskid Skoczów
KS Polonia Łaziska Górne - LKS Skałka Żabnica
BKS Stal Bielsko-Biała - LKS Łąka
GKS Pniówek 74 Pawłowice - GKS Victoria Jaworzno
KS Energetyk ROW Rybnik - GKS Wawel Wirek
KS Przyszłość Rogów - KS Polonia Marklowice
RTP Unia Racibórz - LKS Start Mszana

XI kolejka - 06-07.10.2007
KS Beskid Skoczów - KS Polonia Łaziska Górne
LKS Skałka Żabnica - MKS GKS II Jastrzębie
LKS Start Mszana - GKS Grunwald Ruda Śląska
KS Polonia Marklowice - RTP Unia Racibórz
GKS Wawel Wirek - KS Przyszłość Rogów
GKS Victoria Jaworzno - KS Energetyk ROW Rybnik
LKS Łąka - GKS Pniówek 74 Pawłowice
LKS Czaniec - BKS Stal Bielsko-Biała

XII kolejka - 13-14.10.2007
MKS GKS II Jastrzębie - KS Beskid Skoczów
GKS Grunwald Ruda Śląska - KS Polonia Łaziska Górne
BKS Stal Bielsko-Biała - LKS Skałka Żabnica
GKS Pniówek 74 Pawłowice - LKS Czaniec
KS Energetyk ROW Rybnik - LKS Łąka
KS Przyszłość Rogów - GKS Victoria Jaworzno
RTP Unia Racibórz - GKS Wawel Wirek
LKS Start Mszana - KS Polonia Marklowice

XIII kolejka - 20-21.10.2007
KS Beskid Skoczów - BKS Stal Bielsko-Biała
KS Polonia Łaziska Górne - MKS GKS II Jastrzębie
KS Polonia Marklowice - GKS Grunwald Ruda Śląska
GKS Wawel Wirek - LKS Start Mszana
GKS Victoria Jaworzno - RTP Unia Racibórz
LKS Łąka - KS Przyszłość Rogów
LKS Czaniec - KS Energetyk ROW Rybnik
LKS Skałka Żabnica - GKS Pniówek 74 Pawłowice

XIV kolejka - 27-28.10.2007
GKS Grunwald Ruda Śląska - MKS GKS II Jastrzębie
GKS Pniówek 74 Pawłowice - KS Beskid Skoczów
BKS Stal Bielsko-Biała - KS Polonia Łaziska Górne
KS Energetyk ROW Rybnik - LKS Skałka Żabnica
KS Przyszłość Rogów - LKS Czaniec
RTP Unia Racibórz - LKS Łąka
LKS Start Mszana - GKS Victoria Jaworzno
KS Polonia Marklowice - GKS Wawel Wirek

XV kolejka - 03-04.11.2007
MKS GKS II Jastrzębie - BKS Stal Bielsko-Biała
KS Beskid Skoczów - KS Energetyk ROW Rybnik
GKS Wawel Wirek - GKS Grunwald Ruda Śląska
GKS Victoria Jaworzno - KS Polonia Marklowice
LKS Łąka - LKS Start Mszana
LKS Czaniec - RTP Unia Racibórz
LKS Skałka Żabnica - KS Przyszłość Rogów
KS Polonia Łaziska Górne - GKS Pniówek 74 Pawłowice

Runda rewanżowa
XVI kolejka - 10-11.11.2007
MKS GKS II Jastrzębie - GKS Pniówek 74 Pawłowice
KS Beskid Skoczów - KS Przyszłość Rogów
GKS Grunwald Ruda Śląska - BKS Stal Bielsko-Biała
KS Polonia Łaziska Górne - KS Energetyk ROW Rybnik
LKS Skałka Żabnica - RTP Unia Racibórz
LKS Czaniec - LKS Start Mszana
LKS Łąka - KS Polonia Marklowice
GKS Victoria Jaworzno - GKS Wawel Wirek

XVII kolejka - 17-18.11.2007
KS Energetyk ROW Rybnik - MKS GKS II Jastrzębie
RTP Unia Racibórz - KS Beskid Skoczów
GKS Victoria Jaworzno - GKS Grunwald Ruda Śląska
GKS Wawel Wirek - LKS Łąka
KS Polonia Marklowice - LKS Czaniec
LKS Start Mszana - LKS Skałka Żabnica
KS Przyszłość Rogów - KS Polonia Łaziska Górne
GKS Pniówek 74 Pawłowice - BKS Stal Bielsko-Biała




KLASA A

I kolejka - 11-12.08.2007, godz. 17:00
11.08.2007 - sobota
KS Wisła Ustronianka - LKS Victoria Hażlach
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Błyskawica Drogomyśl
12.08.2007 - niedziela
LKS Lutnia Zamarski - LKS Ochaby 96
LKS Wisła Strumień - LKS Orzeł Zabłocie
LKS Wiślica - LKS Kończyce Małe
LKS Tempo Puńców - LKS Błyskawica Kończyce Wlk
LKS Beskid Brenna - KS Nierodzim

II kolejka - 15.08.2007, godz. 17:00
LKS Victoria Hażlach - KS Nierodzim
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Beskid Brenna
LKS Kończyce Małe - LKS Tempo Puńców
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Wiślica
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Wisła Strumień
LKS Ochaby 96 - KKS Spójnia Zebrzydowice
KS Wisła Ustronianka - LKS Lutnia Zamarski

III kolejka - 18-19.08.2007, godz. 17:00
18.08.2007 - sobota
KKS Spójnia Zebrzydowice - KS Wisła Ustronianka
19.08.2007 - niedziela
LKS Beskid Brenna - LKS Kończyce Małe (godz. 11:00)
KS Nierodzim - LKS Błyskawica Kończyce Wlk (godz. 11:00)
LKS Lutnia Zamarski - LKS Victoria Hażlach
LKS Wisła Strumień - LKS Ochaby 96
LKS Wiślica - LKS Błyskawica Drogomyśl
LKS Tempo Puńców - LKS Orzeł Zabłocie

IV kolejka - 25-26.08.2007, godz. 17:00
25.08.2007 - sobota
KS Wisła Ustronianka - LKS Wisła Strumień
26.08.2007 - niedziela
LKS Victoria Hażlach - LKS Błyskawica Kończyce Wlk
LKS Kończyce Małe - KS Nierodzim
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Beskid Brenna
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Tempo Puńców
LKS Ochaby 96 - LKS Wiślica
LKS Lutnia Zamarski - KKS Spójnia Zebrzydowice

V kolejka - 01-02.09.2007, godz. 17:00
01.09.2007 - sobota
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Victoria Hażlach
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Kończyce Małe
02.09.2007 - niedziela
LKS Beskid Brenna - LKS Błyskawica Drogomyśl (godz. 11:00)
KS Nierodzim - LKS Orzeł Zabłocie (godz. 11:00)
LKS Wisła Strumień - LKS Lutnia Zamarski
LKS Wiślica - KS Wisła Ustronianka
LKS Tempo Puńców - LKS Ochaby 96

VI kolejka - 08-09.09.2007, godz. 16:00
08.09.2007 - sobota
KS Wisła Ustronianka - LKS Tempo Puńców
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Wisła Strumień
09.09.2007 - niedziela
LKS Victoria Hażlach - LKS Kończyce Małe
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Błyskawica Kończyce Wlk
LKS Błyskawica Drogomyśl - KS Nierodzim
LKS Ochaby 96 - LKS Beskid Brenna
LKS Lutnia Zamarski - LKS Wiślica

VII kolejka - 15-16.09.2007, godz. 16:00
15.09.2007 - sobota
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Błyskawica Drogomyśl
16.09.2007 - niedziela
LKS Beskid Brenna - KS Wisła Ustronianka (godz. 11:00)
KS Nierodzim - LKS Ochaby 96 (godz. 11:00)
LKS Wisła Strumień - LKS Victoria Hażlach
LKS Wiślica - KKS Spójnia Zebrzydowice
LKS Tempo Puńców - LKS Lutnia Zamarski
LKS Kończyce Małe - LKS Orzeł Zabłocie

VIII kolejka - 22-23.09.2007, godz. 16:00
22.09.2007 - sobota
KS Wisła Ustronianka - KS Nierodzim
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Tempo Puńców
23.09.2007 - niedziela
LKS Victoria Hażlach - LKS Orzeł Zabłocie
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Kończyce Małe
LKS Ochaby 96 - LKS Błyskawica Kończyce Wlk
LKS Lutnia Zamarski - LKS Beskid Brenna
LKS Wisła Strumień - LKS Wiślica

IX kolejka - 29-30.09.2007, godz. 16:00
29.09.2007 - sobota
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - KS Wisła Ustronianka
30.09.2007 - niedziela
LKS Beskid Brenna - KKS Spójnia Zebrzydowice (godz. 11:00))
KS Nierodzim - LKS Lutnia Zamarski (godz. 11:00)
LKS Wiślica - LKS Victoria Hażlach
LKS Tempo Puńców - LKS Wisła Strumień
LKS Kończyce Małe - LKS Ochaby 96
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Błyskawica Drogomyśl

X kolejka - 06-07.10.2007, godz. 15:00
06.10.2007 - sobota
KS Wisła Ustronianka - LKS Kończyce Małe
KKS Spójnia Zebrzydowice - KS Nierodzim
07.10.2007 - niedziela
LKS Victoria Hażlach - LKS Błyskawica Drogomyśl
LKS Ochaby 96 - LKS Orzeł Zabłocie
LKS Lutnia Zamarski - LKS Błyskawica Kończyce Wlk
LKS Wisła Strumień - LKS Beskid Brenna
LKS Wiślica - LKS Tempo Puńców

XI kolejka - 13-14.10.2007, godz. 15:00
13.10.2007 - sobota
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - KKS Spójnia Zebrzydowice
14.10.2007 - niedziela
LKS Beskid Brenna - LKS Wiślica (godz. 11:00)
KS Nierodzim - LKS Wisła Strumień (godz. 11:00)
LKS Tempo Puńców - LKS Victoria Hażlach
LKS Kończyce Małe - LKS Lutnia Zamarski
LKS Orzeł Zabłocie - KS Wisła Ustronianka
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Ochaby 96

XII kolejka - 20-21.10.2007, godz. 15:00
20.10.2007 - sobota
KS Wisła Ustronianka - LKS Błyskawica Drogomyśl
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Kończyce Małe
21.10.2007 - niedziela
LKS Victoria Hażlach - LKS Ochaby 96
LKS Lutnia Zamarski - LKS Orzeł Zabłocie
LKS Wisła Strumień - LKS Błyskawica Kończyce Wlk
LKS Wiślica - KS Nierodzim
LKS Tempo Puńców - LKS Beskid Brenna

XIII kolejka - 27-28.10.2007, godz. 14:00
27.10.2007 - sobota
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Wiślica
28.10.2007 - niedziela
LKS Beskid Brenna - LKS Victoria Hażlach (godz. 11:00)
KS Nierodzim - LKS Tempo Puńców (godz. 11:00)
LKS Kończyce Małe - LKS Wisła Strumień
LKS Orzeł Zabłocie - KKS Spójnia Zebrzydowice
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Lutnia Zamarski
LKS Ochaby 96 - KS Wisła Ustronianka

KLASA B


I kolejka - 19.08.2007, godz. 17:00
LKS Błękitni Pierściec - LKS 99 Pruchna (godz. 11:00)
LKS Zryw Bąków - LKS Górki Wielkie
LKS Rudnik - LKS Start Ogrodzona
LKS Strażak Dębowiec - LKS Pogórze
LKS Olza Pogwizdów - LKS Wyzwolenie Simoradz
KP Trójwieś Istebna - pauzuje

II kolejka - 25-26.08.2007, godz. 17:00
25.08.2007 - sobota
LKS Start Ogrodzona - LKS Błękitni Pierściec
LKS Pogórze - LKS Rudnik
26.08.2007 - niedziela
LKS Górki Wielkie - LKS Olza Pogwizdów (godz. 11:00)
KP Trójwieś Istebna - LKS Zryw Bąków
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Strażak Dębowiec
LKS 99 Pruchna - pauzuje

III kolejka - 02.09.2007, godz. 17:00
LKS Błękitni Pierściec - LKS Pogórze (godz. 11:00)
LKS 99 Pruchna - LKS Start Ogrodzona
LKS Rudnik - LKS Wyzwolenie Simoradz
LKS Strażak Dębowiec - LKS Górki Wielkie
LKS Olza Pogwizdów - KP Trójwieś Istebna
LKS Zryw Bąków - pauzuje

IV kolejka - 08-09.2007, godz. 16:00
08.09.2007 - sobota
LKS Pogórze - LKS 99 Pruchna
09.09.2007 - niedziela
LKS Górki Wielkie - LKS Rudnik (godz. 11:30)
LKS Zryw Bąków - LKS Olza Pogwizdów
KP Trójwieś Istebna - LKS Strażak Dębowiec
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Błękitni Pierściec
LKS Start Ogrodzona - pauzuje

V kolejka - 15-16.09.2007, godz. 16:00
15.09.2007 - sobota
LKS Start Ogrodzona - LKS Pogórze
16.09.2007 - niedziela
LKS Błękitni Pierściec - LKS Górki Wielkie (godz. 11:00)
LKS 99 Pruchna - LKS Wyzwolenie Simoradz
LKS Rudnik - KP Trójwieś Istebna
LKS Strażak Dębowiec - LKS Zryw Bąków
LKS Olza Pogwizdów - pauzuje

VI kolejka - 23.09.2007, godz. 16:00
LKS Górki Wielkie - LKS 99 Pruchna (godz. 11:30)
LKS Olza Pogwizdów - LKS Strażak Dębowiec
LKS Zryw Bąków - LKS Rudnik
KP Trójwieś Istebna - LKS Błękitni Pierściec
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Start Ogrodzona
LKS Pogórze - pauzuje

VII kolejka - 29-30.09.2007, godz. 16:00
29.09.2007 - sobota
LKS Pogórze - LKS Wyzwolenie Simoradz
LKS Start Ogrodzona - LKS Górki Wielkie
30.09.2007 - niedziela
LKS Błękitni Pierściec - LKS Zryw Bąków (godz. 11:00)
LKS 99 Pruchna - KP Trójwieś Istebna
LKS Rudnik - LKS Olza Pogwizdów
LKS Strażak Dębowiec - pauzuje

VIII kolejka - 07.10.2007, godz. 15:00
LKS Górki Wielkie - LKS Pogórze (godz. 11:00)
LKS Strażak Dębowiec - LKS Rudnik
LKS Olza Pogwizdów - LKS Błękitni Pierściec
LKS Zryw Bąków - LKS 99 Pruchna
KP Trójwieś Istebna - LKS Start Ogrodzona
LKS Wyzwolenie Simoradz - pauzuje

IX kolejka - 13-14.10.2007
13.10.2007 - sobota
LKS Pogórze - KP Trójwieś Istebna
LKS Start Ogrodzona - LKS Zryw Bąków
14.10.2007 - niedziela
LKS Błękitni Pierściec - LKS Strażak Dębowiec (godz. 11:00)
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Górki Wielkie
LKS 99 Pruchna - LKS Olza Pogwizdów
LKS Rudnik - pauzuje

X kolejka - 21.10.2007, godz. 15:00
LKS Rudnik - LKS Błękitni Pierściec
LKS Strażak Dębowiec - LKS 99 Pruchna
LKS Olza Pogwizdów - LKS Start Ogrodzona
LKS Zryw Bąków - LKS Pogórze
KP Trójwieś Istebna - LKS Wyzwolenie Simoradz
LKS Górki Wielkie - pauzuje

XI kolejka - 27-28.10.2007, godz. 14:00
27.10.2007 - sobota
LKS Pogórze - LKS Olza Pogwizdów
LKS Start Ogrodzona - LKS Strażak Dębowiec
28.10.2007 - niedziela
LKS Górki Wielkie - KP Trójwieś Istebna (godz. 11:30)
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Zryw Bąków
LKS 99 Pruchna - LKS Rudnik
LKS Błękitni Pierściec - pauzuje

KLASA C

I kolejka - 26.08.2007, godz. 17:00
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Wiki Kisielów
LKS Goleszów - LKS Strażak Pielgrzymowice
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Golasowice

II kolejka - 02.09.2007, godz. 17:00
LKS Strażak Pielgrzymowice - UGKS Sokół Zebrzydowice
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Goleszów
LKS Wiki Kisielów - LKS Golasowice

III kolejka - 09.09.2007, godz. 16:00
LKS Golasowice - LKS Strażak Pielgrzymowice
LKS Goleszów - LKS Wiki Kisielów
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Iskra Iskrzyczyn

IV kolejka - 16.09.2007, godz. 16:00
LKS Wiki Kisielów - LKS Strażak Pielgrzymowice
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Golasowice
LKS Goleszów - UGKS Sokół Zebrzydowice

V kolejka - 23.09.2007, godz. 16:00
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Iskra Iskrzyczyn
LKS Golasowice - LKS Goleszów
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Wiki Kisielów

VI kolejka - 30.09.2007, godz. 16:00
LKS Wiki Kisielów - LKS Iskra Iskrzyczyn
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Goleszów
LKS Golasowice - UGKS Sokół Zebrzydowice

VII kolejka - 07.10.2007, godz. 15:00
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Strażak Pielgrzymowice
LKS Goleszów - LKS Iskra Iskrzyczyn
LKS Golasowice - LKS Wiki Kisielów

VIII kolejka - 14.10.2007, godz. 15:00
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Golasowice
LKS Wiki Kisielów - LKS Goleszów
LKS Iskra Iskrzyczyn - UGKS Sokół Zebrzydowice

IX kolejka - 21.10.2007, godz. 15:00
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Wiki Kisielów
LKS Golasowice - LKS Iskra Iskrzyczyn
UGKS Sokół Zebrzydowice - LKS Goleszów

X kolejka - 28.10.2007, godz. 14:00
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Strażak Pielgrzymowice
LKS Goleszów - LKS Golasowice
LKS Wiki Kisielów - UGKS Sokół Zebrzydowice
Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama