, niedziela 24 czerwca 2018
Rusza sezon na lodowiska! Sprawdź godziny otwarcia i ceny
Już od dziś można korzystać ze ślizgawki w Cieszynie. fot. ARC Dodaj do Facebook

Rusza sezon na lodowiska! Sprawdź godziny otwarcia i ceny

W Czeskim Cieszynie miejskie lodowisko czynne jest od 10 września. Hala Widowiskowo-Sportowa w Cieszynie już dzisiaj, 3 października, udostępni taflę lodu dla miłośników ślizgawki. Lodowiska w obu miastach będą do dyspozycji do wiosny.
Funkcjonowanie Hali Widowiskowo-Sportowej w Cieszynie według niejednego mieszkańca miasta pozostawia wiele do życzenia. Choć poza wystawą kotów odbyło się w niej wiele imprez (koncert Peji, Olza Fest, Festiwal Koszykówki Wszystkie Strony Basketu), to cieszynianie i tak wyczekują tego jedynego, oficjalnego otwarcia sezonu, podczas którego do woli można korzystać ze ślizgawki.

Sztuczne lodowiska to niezwykła atrakcja dla grona mieszkańców regionu. Z tafli lodowej w okresie jesienno-zimowym korzystają głównie dzieci i młodzież, weekendami tafla pęka w szwach. - Nie wyobrażam sobie, żeby którekolwiek lodowisko przestało funkcjonować. Na łyżwach jeżdżę rekreacyjnie, raczej dla relaksu niż wyczynowo. Razem ze znajomi robimy sobie cotygodniowe spotkania albo w Czechach, albo w Polsce - mówi Magda Słonka, mieszkanka Cieszyna.

PISALIŚMY: Curling: Międzynarodowy Silesian Grand Prix w Cieszynie za nami (zdjęcia)

W czwartek, 1 września rozpoczęło się schładzanie płyty lodowiska w Czeskim Cieszynie. Ślizgawka została otwarta już kilka dni później. W Cieszynie wielkie otwarcie nastąpi już dzisiaj, 3 października.

Za korzystanie z lodowiska w Cieszynie, zapłacimy 5 zł za godzinę. Dzieci do lat siedmiu, młodzież szkolna za okazaniem legitymacji zapłaci 3 zł. Za "złotówkę" na halę sportową wejdzie osoba towarzysząca, niekorzystająca ze ślizgawki. W Czechach ceny wypadają nieco korzystniej. Za półtorej godziny jazdy trzeba zapłacić 20 kč.

Godziny otwarcia ślizgawek:

Czeski Cieszyn
środa: 16.00-17.30
piątek: 18.30-20.00
sobota: 15.00-16.30
niedziela: 9.00-10.30 oraz od 15.00-16.30

Cieszyn
poniedziałek - piątek: 8.00-20.00 (z przerwą na sekcję łyżwiarską w godz. 14.30-17.15)
sobota: 8.30-20.00 (z przerwą na sekcję łyżwiarską w godz. 8.30-10.00)
niedziela: 10.00-20.00.
Komentarze: (11)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

w Cieszynie ma długą i bogatą tradycję, niestety...

Moje pytanie dotyczy ludzi, którzy czy za komuny, czy za kapitalizmu siedzą na ciepłych stołkach mimo braku kompetencji i pracowitości

Czy twoje pytanie dotyczy radnych z Sojuszu Lewicy Demokratycznej? Uważam twoje pytanie za chamskie!

w końcu pozdychają

tak, biura pieknie wyszykowane, przed lodowiskiem nawet specjalny parking dla Pana Dyrektora na zakazie wjazdu dla plebsu... Tylko SPORTU NI MA!... rozumiesz?... To tak jak z felczerem, co doktora udaje - operacja się udała, pacjent ZMARŁ... Nie jest tak źle, żartowałem... , duża grupa beneficjentów budżetowych dotacji ma się świetnie i nie chce żadnych zmian:)

20 koron * 0.175= 3.5 zł. 3.5 * 1.5 godz. = 2.33 zł. Godzina ślizgawki w Czechach kosztuje 2.33 zł. Panie Niznikiewicz, Prawo podaży i popytu nie dotyczy sportu i rekreacji. W przeciwnym razie zostaniemy tam gdzie jesteśmy

Jeżeli przyjdę z dzieckiem na ślizgawkę, zapłacę złotówkę? Wiwat sport. Wiwat dyrektor

Dyr, Niżnikiewicz jest solą w oku radnego Banota!

Przestańcie się czepiać dyr. Niżnikiewicza! Sport cieszyński zawdzięcza mu bardzo dużo!!! Wystarczy porównać stan obiektów sportowych gdy sportem w Cieszynie rządził pan prezes Żurek ze swoim bratem i kolesiami!!! Wtedy był marazm i degradacja sportu!!!

Dokladnie , jak jastrzebie chcialo u nas grac to kto tego zabronil ? czemu nie mogli u nas trenowac ? moze bandy sie zniszcza ? dziwne rzeczy sie dzieja u nas :-(

i przyjdziemy pod Ratusz zażądać zrobienia porządków w tym zabagnionym od lat kumoterskimi układami MOSiR-ze!... P. Niżnikiewicz już dawno temu pokazał, że nie można od niego oczekiwać nic ponad marazm i degradację sportu w mieście..

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama