, poniedziałek 16 września 2019
Przez kryzys nie będzie Barbórki
O odwołaniu rajdu poinformował dzisiaj zarząd Automobilklubu Cieszyńskiego. fot. ARC Dodaj do Facebook

Przez kryzys nie będzie Barbórki

ER
Zaplanowany na 20-22 listopada 36. Rajd Cieszyńska Barbórka nie odbędzie się. Przyczyna? Kryzys finansowy.
O odwołaniu rajdu poinformował dzisiaj zarząd Automobilklubu Cieszyńskiego. „Brak wystarczających środków finansowych zgromadzonych przez automobilklub, jak i ogromne problemy ze skonfigurowaniem trasy, wykonania dokumentacji rajdowej ograniczają możliwości przeprowadzenia na niezbędnym poziomie bezpiecznych i atrakcyjnych zawodów.  W chwili obecnej sytuacja rajdu jest na tyle poważna, że czas, jaki potrzebny byłby do sfinalizowania przygotowań przerasta nasze możliwości. Wszyscy działacze naszego klubu pracują społecznie. Niestety, jako klub na dzień dzisiejszy nie dysponujemy wystarczającymi środkami finansowymi, żeby zatrudnić osoby, które poświęcą cały swój czas na wykonanie wszelkich niezbędnych prac przy rajdzie” - poinformowali w komunikacie działacze Automobilklubu Cieszyńskiego jednocześnie przepraszając za „za niezrealizowane obietnice przygotowania fantastycznej imprezy”.

Kibice są wściekli. „Chyba kogoś p.........o!!!” - napisał na forum Rallyonline.pl Władziu. „A liczyłem, że Barbórka nie podzieli losu Krakowskiego i Wisły. Szkoda że i ona również się poddała...” - napisał Mopman.
Komentarze: (15)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

I bardzo dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

.

i te 2 posty pokazuja jakie z Was są buce!

I przez takie osoby sport w Polsce kuleje nie tylko motorowy ale każdy , jeżeli się interesujesz to przynajmniej nie szkodź innym którzy się tym interesują ...

jeżeli się nie interesujesz miało być :)

Chwała Bogu. Na świecie wojny,głód,kataklizmy a On zabiera głos w sprawie rajdu.

Równo rok temu z grubej rury przywalił defetystom Władysław Bartoszewski. “Straszenie kryzysem to wielkie łajdactwo!”

to mieszkańcy Zamarsk sie ucieszą. Skończy się blokowanie dróg dla paru szarżujących oszołomów, którzy niejednokrotnie niszczyli ogrodzenia przydrożnych gospodarstw.

ty bucu

buc to Ty i Twoja stara

......... no i w końcu ten kryzys coś pozytywnego też przyniósł!!!

z naszej ziemi raz na zawsze.

Rajdy w polsce umrą smiercią naturalną!!!!!!!!!!

Rajdy to najpiękniejszy sport na świecie!

Mieszkańcy Zamarsk są niepocieszeni faktem odwołania Rajdu Barbórki Cieszyńskiej do którego w bólach i trudach byli przez lata przymuszani. Ale, że Natura nie toleruje pustki , proponujemy wszystkim zainteresowanym wzięcie udziału w Imprezie Plenerowo-Rekreacyjnej o miłej dla ucha nazwie : Weźmy Wszyscy Lejce w Swoje Ręce. W programie są fascynujące wyścigi zaprzęgów konnych po łąkach i bezdrożach zamarskańskich. Dla miłośników ryczących koni mechanicznych mamy w pogotowiu Rajd Traktorzystów o pięknej nazwie : Z Ursusem przez Wieki. Dwa Wieki. Przygotowaliśmy pokazy Klaczy i Jednego Kulawego Ogiera. Nie zapomnieliśmy o najmłodszych. Dla pociech atrakcją będą ślizgi gołą dupą po co nie co heblowanej desce a na pociechę wata cukrowa. Na zakończenie Wielkiej Imprezy będzie pokaz furmanek dekorowanych własnoręcznie czym się da przez członkinie Koła Gospodyń Wiejskich. Zapraszamy wszystkich umiejących śmiać się ze wszystkiego a szczególnie z samych siebie !

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama