, piątek 29 marca 2024
Hażlach rozbił Nierodzim

JACEK WALCZAK
W pierwszym meczu przed własną publicznością Victoria Hażlach rozbiła KS Nierodzim aż 5:0 i było to zwycięstwo całkowicie zasłużone.
Już po 12 minutach Victoria prowadziła 2:0. Tak szybko zdobyte bramki pozwoliły Hażlachowi spokojnie prowadzić grę. Dłużej w posiadaniu piłki byli piłkarze Victorii, jednak gra toczyła się w środkowej strefie boiska. W 28 minucie wynik brzmiał już 3:0. Po strzale z około 10 metrów piłka ugrzęzła w siatce. Obydwa zespoły bardzo często próbowały pokonać bramkarza strzałami w dystansu. Przed przerwą jeszcze raz piłka znalazła się w siatce zespołu z Nierodzimia. Początek drugiej połowy to gra w środku boiska i  tak jak w pierwszej połowie, próby strzałów z dystansu. W 80 minucie KS Nierodzim mógł skorygować wynik, jednak kapitan zespołu nie potrafił pokonać bramkarza z rzutu karnego. Minutę później było 5:0. Do końca meczu wynik już nie uległ zmianie.

LKS Victoria Hażlach - KS Nierodzim 5:0
Bramki: Brychcy 2, Holzer 2, Ślazyk