, sobota 24 sierpnia 2019
Doborowa obsada Barbórki
Zbigniew Cieślar przed rokiem był drugi w Barbórce. fot. Wojciech Trzcionka Dodaj do Facebook

Doborowa obsada Barbórki

ER
Doborowa obsada Barbórki

Jednym z faworytów rajdu jest Kajetan Kajetanowicz. fot. Wojciech Trzcionka

W piątek startuje 35. Rajd GEMA 2000 Cieszyńska Barbórka - 11. Runda Rajdowego Samochodowego Pucharu PZM. Na starcie staną m.in. Kajetan Kajetanowicz, Zbigniew Cieślar, Damian Gielata i Leszek Kuzaj.
W rajdzie wystartuje ponad 80 załóg. Na starcie pojawi się m.in. Leszek Kuzaj, który ostatnio jechał w Cieszyńskiej Barbórce w 2001 roku. Nie zabraknie też Damiana Gielaty - czterokrotnego wicemistrza Polski, czy Zbigniewa Cieślara, drugiego przed rokiem w Barbórce, który tym razem będzie bronił tytułu mistrza Śląska. Wiślański kierowca jest drugim aktualnym mistrzem Polski na liście zgłoszeń obok mieszkańca Ustronia Kajetana Kajetanowicza.

Finał tegorocznego RSP PZM rozegrany zostanie na dziewięciu odcinkach specjalnych o łącznej długości 90,52 km. Start honorowy zaplanowano w piątek o godz. 21.00 z cieszyńskiego Rynku. W sobotę kierowcy rywalizowali będą na trzech odcinkach specjalnych powtarzanych trzykrotnie. Przygotowane zostaną oesy w Goleszowie, Zamarskach i Chybiu. Pierwszy odcinek startuje o 8.33, ostatni o 16.32. Zwycięska załoga wjedzie na metę około godz. 18.17.

Harmonogram czasowy sobotnich OS:
08.33 OS 1 Goleszów (10.20 km)
09.01 OS 2 Zamarski (9.26 km)
09.54 OS 3 Chybie (10.73 km)
11.52 OS 4 Goleszów (10.20 km)
12.20 OS 5 Zamarski (9.26 km)
13.13 OS 6 Chybie (10.73 km)
15.11 OS 7 Goleszów (10.20 km)
15.39 OS 8 Zamarski (9.26 km)
16.32 OS 9 Chybie (10.73 km)
Komentarze: (4)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Быстрая езда захватывает дух, а иногда и жизнь.

Nie bardzo rozumiem dlaczego wycięto post z stroną trasy rajdu,jeżeli GC sama przebiegu trasy nie podaje.

Post został wycięty zgodnie z regulaminem.

" Będziemy też wyrzucać opinie, które: nawołują do przemocy, urażają uczucia religijne, są rasistowskie, antysemickie, szowinistyczne, wulgarne, obraźliwe, naruszają zasady współżycia społecznego, zawierają adresy www i e-mail oraz dane osobowe i teleadresowe, zawierają reklamy produktów lub usług, propagują alkohol, narkotyki lub inne środki odurzające, obrażają osoby publiczne lub inne osoby uczestniczące w dyskusji, mogą łamać prawa autorskie, nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu, są pisane tylko wielkimi literami, zawierają długi ciąg znaków interpunkcyjnych, zawierają uwagi skierowane do redakcji, dziennikarzy i pracowników Gazetycodziennej.pl." Jak to się ma do co najmniej połowy postów np. biblijne wywody Edy, majaczenie po rusku syrenki czy notoryczne obrażanie popisowców

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama