, wtorek 7 kwietnia 2020
Wybieramy najpopularniejszego samorządowca!
— Przed nami jeszcze nikt takiego plebiscytu nie zrobił! Zapraszamy do głosowania — zachęca Wojciech Trzcionka. fot. Lucjusz Cykarski Dodaj do Facebook

Wybieramy najpopularniejszego samorządowca!

ER
Gazetacodziennna.pl ogłasza plebiscyt na najpopularniejszego wójta, burmistrza i przewodniczącego rady Śląska Cieszyńskiego. Głosować można od dziś! To nie żart primaaprilisowy.
To pierwszy taki plebiscyt w powiecie cieszyńskim. Potrwa od 1 kwietnia do 30 czerwca 2009 roku. — Czytając różne komentarze pod tekstami w Gazeciecodziennej.pl, te przychylne i nieprzychylne samorządowcom, doszliśmy do wniosku, że powinniśmy dać naszym Czytelnikom możliwość wypowiedzenia się również w głosowaniu. Już w przyszłym roku odbędą się wybory samorządowe i plebiscyt może stać się swego rodzaju badaniem opinii publicznej — mówi Wojciech Trzcionka, redaktor naczelny Gazetycodziennej.pl.

Głosowanie przebiega na specjalnej stronie Gazetycodziennej.pl (kliknij - Plebiscyt) w trzech kategoriach: wójt, burmistrz, przewodniczący rady. Jest też klasyfikacja generalna, w której zwycięzcą zostanie ten z samorządowców, który uzyska największą liczbę głosów. — Przed nami jeszcze nikt takiego plebiscytu nie zrobił! Zapraszamy do głosowania — zachęca Wojciech Trzcionka.
Komentarze: (33)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

pytanie: najpopularniejszego czy najlepszego, czy najgorszego,czy najbardziej wkurzającego? Popularny nie znaczy,że warto na niego głosować:-)

6 razy!
Mogę podać jak to zrobić !

Kliknij się w łeb!

pracownicy będą mieli spokój do piatku bo nie odejdzie od komputera .tylko będzie klikał i klikał i
klikał i klikał.

Hmmm. Ciężki wybór... A GC go nie ułatwia, bo nie wyjaśnia, co rozumie pod słowem 'najpopularniejszy' oraz nie zamieszcza jakichkolwiek informacji o 'zawodnikach'. Bo gdyby głosować na najpopularniejszego w znaczeniu negatywnym (popularność z częstego lecz złego oceniania), to według komentatorów GC wygrać pwinien Burmistrz Ficek. Ale nie wiem, czy byliby oni zadowoleni, że swoimi negatywnymi komentarzami zapewnili mu zwyciestwo w jakimkolwiek rankingu. A gdyby głosować na tego z największym dorobkiem, do czego namawia we wprowadzeniu p. Trzcionka, to... też wygrałby pewnie Burmistrz Ficek, bo na urzędzie jest już ładnych parę lat i co nieco już zrobił. Poa tym miasto Cieszyn ma warunki do wykazywania się. A taka pani Burmistrz Grygierek ze Strumienia (ładna kobita aż chce się na nią głosować) - a wcale jej nie znam. Może p. Trzcionka by nas sobie przedstawił? Ciężki wybór... Dodałbym jeszcze, że pominięty został przewodniczący Cieszyńskiej Rady, p. Brachaczek, który przecież połowę tej kadencji przewodniczył... Popularność też jeszcze ma.

Najlepiej sie czepiac. Malkontenci... Co wy byscie robili, gdyby nie bylo internetu...

a gdzie starostowie ? dac od georga ich !!!!

uczeń Gimnazjum

Czegoś głupszego ciężko by było wymyśleć!! Bojak mieszkańcy Hażlacha bębą głosawać na ludzi z Hażlacha, a Ustronia na Ustronian, bo jak mają wiedzieć o pracy władz z innych gmin? A pracownicy urzędów głosowanie to będą mieli zapisane w obowiązkach!!!

Gościu trafiłeś w sedno czyli istotę sprawy. KBKAK47.

Ładne zdjecie Panie Wojtku , moze Pan w 2010 na burmistrza Cieszyna .....? A plebiscyt dobry bo nalezy stale sie pod osąd spoleczny poddawać i dlatego burmistrz Janka wygrywa :)) !

myślałem ,że po2 to młodzi prężni ludzie a tu okazuje się ,że jak zwykle w Cieszynie to mamlasy ,które same a chciałyby a boją się ,co
za ciulate pokolenie . bez jaj.

Tylko nie Brachaczek ma ogromne minusy w Służbie Zdrowia np. doprowadzenie do zrujnowania CPR Cieszyn, do dziś nie wyjaśnione przetargi, oraz obiecywanie gruszek na wierzbie. odemnie( ----)

Najpopularnieszy to może najbardziej dostępny i przystępny. Takim jest z pewnością jest Czesiek Banot, może jeszcze Pani Bocheńska. Na drugim biegunie za to tłok. Mruczący pod nosem szef emerytów, bufon Strażak, wszystkowiedzący Pan Wojtek, zarozumiały Celnik, opryskliwa pani Janina i jeszcze paru. W powiecie też najdostępniejsi są nieliczni. Może jedynie Janusz Król, a cała reszta to zatwardziałe partyjniaki bez krzty humoru o autoironii nie wspomnę. W Zebach Kondziołka działa z zacięciem ale marzą mu się wyższe cele, a to Go cholernie usztywnia.

a tak po lekkim przemuyśleniu jak przeczytałem
jeszcze raz tego p.o2 , to w życiu nie skojarzyłoby się mi z JPII a z zaprzeczeniem wartości ,które
chciał on nam przekazać. Te hmm .kunktatorstwo,
wyliczanie komu by się tu podlizać jest typowe dla
pewnych środowisk cieszyńskich , ale wypraszam
sobie , żeby takie gnidy i lizusy używały po2.

odsyłam przed głosowaniem do art. Cieszyn się wyludnia.
może tak trochę wniosków.

Jak to jest mozliwe ze wciagu 1,5 godziny az 70 os. tylko zagłosowło tylko na jedną osobę ?

Dlaczego nie ma możliwości głosowania ?

W życiu nie pomyślałem, że ktoś skojarzy p.o2 z JPII. Aby już więcej nie kojarzyć się z "młodymi i prężnymi ludźmi" szybciutko zmieniam login (nick) na pH.9 . Mam nadzieję, że skojarzeń pokoleniowych już nie będzie, a tym bardziej z JPII. Inne skojarzenia mi mamlasowato wiszą. Do Daro - faktycznie oddane głosy powinny być proporcjonalnie zważone do liczby mieszkańców, nad którymi "panuje" dany włodarz.

dziwne te głosowanie sami zobaczcie

Panie Burmistrzu ! Niech pan coś zrobi nie mogę na Pana zagłosować.Jest coś nie tak , wogóle nie można głosować .Też mi plebiscyt.

Faktycznie, idioci nie powinni zabierać głosu. Znaczy sie w domu nie powinni. Na polu jak najbardziej. Wszak są u siebie. Im wyżej tym objawy są jak "przejrzysta Polska", czyli Polska tylko dla swoich.

Wygra ani, chybi tzw. solidarność jajników. Powód: głosy na nieliczne panie nie są tak "rozstrzelone" jak w przypadku licznych w samorządach panów.

Widocznie ktos juz z twojego kompa zakłosował. Dlatego nie można. Albo chcesz zaglosowac z urzedu, gdzie jest jeden numer IP i juz ktos z nieo glosowal. Ot cala prawda

jak sie głosuje? wystarczy kliknąć np. na twarz lub czerwone strzałki , ? nie wiem czy w ten sposób mozna oddać swój cenny głos P. Redaktorze?

Fakt, nie wszyscy jeszcze mają komputery, a też zazwyczaj jest jeden komputer na rodzinę, a w rodzinie, jak to w rodzinie - upodobania polityczne mogą być różne, szczególnie między pokoleniami. Dlatego proponuję rozszerzyć ten plebiscyt na komórki - te są obecne prawie w każdej kieszeni. Dochód z smsów powinien wystarczyć na symboliczne kwiatki dla zwycięzców.

Bez obrazy, ale co wyborca ma z tego,że rządzi nim najpopularniejszy samorządowiec? Najbardziej korzystne trzy cechy samorządowca to skuteczność, skuteczność, skuteczność. Oczywiście mam na myśli skuteczność w rozwiązywaniu problemów swojej społeczności, a nie swojej rodziny. Najpopularniejszą piosenkarką jest Doda, ale czy jednocześnie jest najlepszą? Kogo chcemy premiować tego co najbardziej błyszczy, czy tego co pracuje jak wół dla dobra swoich wyborców?

Hmm, dodaję codziennie po 1 komentarzu, za każdym razem na tego samego samorzadowca :) Tak się mi skojarzyło, że do końca plebiscytu naklikam mu ( ja sama) sporo głosów. Nie wiem, czy ten plebiscyt jest miarodajny, skoro mogę mu /jej dać kilkadziesiąt głosów.? Czy to ma sens taki konkurs?

Patrzę i oczy przecieram, najlepsi z najlepszych w gminie Brenna, a wystarczy tylko przejechać się na rowerze ulicami gminy. Pobocza od kilku lat nie widziały grama klińca, asfalt sie łamie dziury takie że zmuszają do zatrzymania się kiedy mija nas samochód. Obok celującego w rankingu pana przewodniczącego ulica powinna mieć nazwę poligonowa, albo czołgowa, a nie Miła. Pani Wójt z Panem Przewodniczącym mają chyba zawodowych klakierów. Bo oprócz ronda w Górkach co go z "kosmosu widać" oraz budowy sali gimnastycznej zamiast hali widowiskowo sportowej (widocznie mieszkańcy Górek na taka halę nie zasługują) to nic więcej nie widać, O przepraszam pewnie dzieciaki będą jak za PRL wierszyki na cześć laureatów wygłaszać!

Nasi samorządowcy sami na siebie głosują i ich rodziny, wygrywa ten który ma najlepiej zkomputeryzowaną rodzinę i jest samozadowolony.HAHAHA!

niezła ściema z tym plebiscytem. Jedni klikają kilkadziesiąt razy, a inni w ogóle nie mogą kliknąć. Po co komu taki plebiscyt?

Myślę że to tylko pretekst do tego aby sprawdzić, jaką popularnością cieszy się GC w rejonie, przecież to oczywista oczywistość że jako mieszkaniec wsi, miasta X zagłosuję na burmistrza/radnego z X - bo tylko jego znam, i ten tekst "przed nami nikt tego nie zrobił"...:). Proszę Was a cóż to za dokonanie? Takich plebiscytów jest od groma i trochę, choćby akcja organizowana w Dzienniku Zachodnim, który jest wydawany na naszym terenie.

Dla tych co głosują na Baczę chcę przypomnieć,że ta osoba w celu uniknięcia poboru do wojska załatwiła sobie tz. "żółte papiery"

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama