, czwartek 22 kwietnia 2021
Przyszedł z PiS, odchodzi za PO
Zbigniew Łagosz chętnie pokazywał się u boku prezydenta Lecha Kaczyńskiego, gdy ten w ub. roku oglądał skocznię w Wiśle. fot. Wojciech Trzcionka Dodaj do Facebook

Przyszedł z PiS, odchodzi za PO

ER
Zbigniew Łagosz, za którego kadencji oddano do użytku zmodernizowane trasy biegowe na Kubalonce i skocznię narciarską w Wiśle-Malince, nie jest już dyrektorem Centralnego Ośrodka Sportu w Szczyrku.
Łagosz trafił do COS w czasach, gdy w kraju rządziło Prawo i Sprawiedliwość. Odchodzi za rządów Platformy Obywatelskiej. Dyrektor naczelny COS w Warszawie, Tadeusz Wróblewski, zaprzecza w rozmowie z „Polską", że za zmianą kierownictwa szczyrkowskiego COS stoi polityka. — Byłem zaskoczony tą decyzją. Nie przywiązuję wagi do tego, jaką ktoś reprezentuje opcję polityczną. Stawiam na fachowców — stwierdził Wróblewski. Zapewnił, że na początku marca będzie znany nowy dyrektor COS w Szczyrku.

Łagosz, który ośrodkiem rządził trzy lata, już złożył wypowiedzenie i... wyłączył telefon. — Nie ma takiego numeru — słyszymy, dzwoniąc na jego komórkę.
Komentarze: (13)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

czy mamy się przejmować, że zwolniono jakiegoś dyrektora? A kto przejmuję się tysiącami ludzi, którzy lądują na bruku, hę? On tam sobie jakoś poradzi bo przecież tumanów na stanowiska dyrektorskie się nie daje.

się znajdzie miejsce w kamieniołomie tam chyba jest brak do ciężkich robót- za sam wygląd 2lata -łopata i kilof na stan i proporcjonalnie do wykutego kamiena jedzenia.

Dać mu na pocieszenie order toruński Złotej Kaczki ze wstęgą dekorowaną rydzami

Ciekawe czy przywiązywał wagę do opcji politycznej jak mu pis dał to berło. Śmieszne

zobaczycie na jakich fachowców stawia Dyrektor naczelny Wróblewski, ten nowy "fachowiec" był dyrektorem szpitala pediatrycznego w Bielsku-Białej a następnie vice burmistrzem Czechowic-Dziedzic

.... nie chodzi o to co on biedny pocznie, tylko ze zwalnia się fachowca, który sprawdził się na stanowisku żeby zastapić go "swoim".

Taa, fachowiec. Tylko dlaczego skocznia była budowana 4 razy dłuzej za 4 razy wiecej i powstało 4 razy mniej? Nie ma fachowców w żadnych tych związkach i ośrodkach i jak ktos sobie tamto nazwał. Same leśne dziadki i byłe położne.

jORGU jesteś nawiedzony człek bez mózgu czyli ZERO

nie mnie oceniać niektóre wypowiedzi ale dla niektórych smutniejsze jest zwolnienie jednej osoby, nie liczą się tysiące. No cóż pachnie mi to komunizmem, za czasów którego ważni byli ci którzy byli na stanowiskach, a reszta była dla nich motłochem:)

Jak zwykle życzliwość z Was tryska: „On tam sobie jakoś poradzi bo przecież tumanów na stanowiska dyrektorskie się nie daje”- pisze Jorg. „zobaczycie na jakich fachowców stawia Dyrektor naczelny Wróblewski…” Komentuje Dobrze Poinformowany. Szanowni Państwo, za zwolnieniem każdej osoby kryje się stres, czego nikomu nie życzę. Każdego pracownika, dyrektora, czy podwładnego należy rozliczać merytorycznie a nie politycznie. Politycznie rozlicza się polityków np. starostów, marszałków sejmików itp., mimo braku zarzutów merytorycznych… Pan dyrektor COS w Szczyrku powodował dla nas problemy przy budowie skoczni w Malince. Kręcił tak aby skocznia Skalite była szybciej gotowa od Malinki, nie był nam przyjazny. Czy „nowy” będzie lepszy? Nie wiem, ale każdego człowieka, który traci pracę jest mi żal.

mnie nie chodziło o to żeby urazić byłego dyrektora. Pisząc, że tumanów na stanowiska dyrektorskie się nie daje, miałem na myśli, że to są najczęściej ludzie wykształceni, którzy mając jakiekolwiek doświadczenie na stanowisku o wiele łatwiej im znaleźć pracę niż np.: sprzedawcy, mechanikowi etc. Poza tym płace dyrektorów też są zupełnie inne niż ludzi w/w. Zwolnienia na pewno nie są dla nikogo przyjemne, ani dla zwalnianych, ani dla tych, którzy zwalniają (myślę o normalnych, może niektórym to sprawia przyjemność). Może użyłem nieodpowiednie sformułowanie, ale mnie chodziło o to, że w dzisiejszej sytuacji gdzie na bruk idą tysiące ludzi porusz się temat jednego, z całym szacunkiem do Pana Dyrektora, uważam to za nienormalne. Ja nikomu nie powiedziałem, że jest zero czy przygłup. To świadczy o poziomie piszącego, a nie moim.

Do Jorg. Cieszy mnie, że utarte schematy zachowań internautów Pana nie dotyczą! Pozdrawiam

Karolina Łagowska
2009-02-05......
Połowa z nas ubarwia swoje CV, wiedząc, że zmniejsza sobie tym szanse u pracodawcy. Uważamy też, że pierwszeństwo w znalezieniu pracy należy się mającym rodzinę i akceptujemy, gdy kobiety w ciąży korzystają z ciągłych zwolnień lekarskich.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama