, niedziela 20 września 2020
Kandydat nieznany, ale z zapałem
Krzysztof Herok urodził się w 1973 roku. Słucha m.in. Metalliki. fot. Facebook Dodaj do Facebook

Kandydat nieznany, ale z zapałem

TWO
Jest kolejny, już czwarty oficjalny kandydat na burmistrza Cieszyna. To mało znany działacz Platformy Obywatelskiej Krzysztof Herok. - Jest młody, energiczny, pełen zapału - komplementuje kandydata PO poseł Tadeusz Kopeć.
37-letni Herok zrobył dziś poparcie cieszyńskiego koła PO. Jego kandydaturę musi jeszcze zaakceptować rada powiatowa partii, ale to raczej formalność. Działacze PO zdają sobie sprawę, że zupełnie nieznany Herok - przy takich nazwiskach jak Olgierd Lizoń, Włodzimierz Cybulski i Mieczysław Szczurek - praktycznie nie ma szans na zostanie burmistrzem, liczą jednak na jego dobry wynik i uzyskanie mandatu radnego.

- Pan Herok jest mało znany i niedoświadczony w działalności samorządowej, ale za to młody, energiczny i pełen zapału. Jego szanse w tych wyborach są ograniczone, ale jednak chcemy go zapromować - tłumaczy cieszyński poseł Platformy Tadeusz Kopeć.

A kogo PO wystawi w pozostałych gminach powiatu? Jak się dowiedzieliśmy, w Skoczowie poprze obecną burmistrz Janinę Żagan. W Wiśle kandydatem PO na burmistrza na pewno będzie Paweł Brągiel, zaś w Hażlachu do walki o fotel wójta PO wystawi Bogdana Małka. Kandydaci Platformy w innych gminach mają być znani jeszcze w tym tygodniu.
Komentarze: (138)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

????????nieznany, niedoswiadczony???????????

pora wypiąć się na tę rozpasioną, zdemoralizowaną ratuszową klikę. Żadnych Cybulskich, Lizoniów, Kawuloków. Basta!. Brawo panie Herok.

A gdzie ten piszczący Lizus

Cybulski jest słabiutki, zawsze cień szefa, Lizoń przez 4 lata nic nie robił, Szczurek jest jak Cybulski.
Dać mu szansę

tej Metaliki słucha nadal, a nam da spokój...

Sodoma i Gomora z tymi kandydatami. Sam już wygląd tych szpeców powoduje obrzydzenie. A teraz na dokładkę nikomu nieznany, niedoświadczony, nic nieumiejący, bez grosza przy duszy. A niech wygra Herlok będzie normalnie cieszyńska kariera Dyzmy. I jeszcze najgorsze, za publiczną kasę znowu będą wszędzie wisieć te gładko ogolone pyski kandydatów i kandydatek. Przecież tego już się nie da ścierpieć.

Niech żyją Zbychy, Mira, Rychy z PO. Tylko kolejnej plagi egipskiej jak PO-wska sitwa brakuje nam w Cieszynie. Wystarczy poptrzeć na Cieszyn z jego najlepszych lat tj. przelom XIX-XX w. Wzorcem dla nas może być burmistrz którego wspanialy nagrobek zdobi cmentarz komunalny. Mineło 100lat i do dzisiaj widać jego dokonania.
Na pewno by z tela i nie był dzialaczem PO.

Ani PiSuaru

emeryt lub nauczyciel? Oczywiście nie. Najlepszy kandydat to nauczyciel w wieku emerytalnym. Dwa w jednym. Będą po wyborze liczne igrzyska i składne przemówienia.

A pan Herok jest stela czy werbus?

.

jest z PO a to wystarczy

On ma 37 lat? a wygląda starzej.....

Od kiedy to te gładkie pyski wiszą za publiczną kasę. Nic nie wiesz na temat finansowania wyborów i dlatego tak pleciesz!!!

Anula bo on jest stary i brzydki

Idealny kandydat PO na burmistrza musi być:
piękny jak Michnik, mądry jak Wałęsa, kulturalny jak Bartoszewski…

I GLUPI ZAPEWNE BO Z PO

we mnie osobiście ta nowa twarz nie budzi zaufania ale to mój osobisty, subiektywny sąd i odczucie...

A gdzie ten Lizus się schowal piszczy jak cnotka

czeka jeszcze na dalszych kandydatów bo na razie to mizeria...

no to cieszyńska PO wymyśliła...a co z Hermą....????

Taa, jasne. A dotacje to pewnie króliki wypłacają?

wygląda jak gdyby cóś starsza wersja laureata Big Brothera o pseudonimie Gulczas. Wróżę mu nie mniejszą karierę polityczną.

10 odwiedzających od 27 kwiecień 2009 na http://pl.netlog.com/msherok
O mnie

Nazwisko
Krzysztof herok
Data urodzenia
17/08/1973
Miejsce zamieszkania
Cieszyn (Śląskie)
Poland
Zawód
Wolny strzelec !!!

no dobra.a co z programem?rozwój Cieszyna,inwestycje,komunikacja(kolej),praca,sport?jak przedstawi konkrety to może...?narazie żaden kandydat nic konkretnego nie przedstawił.

Wszyscy mają zapał szybko okazujący się być niewypałem .

Koleś jest tym kogo mogła wystawić platforma? I to ma być ktoś kto chce wygrac? 100 000 000 zł mamy powierzyć komuś wyłącznie z zapałem a bez doświadczenia? To jakieś żarty? Jedna decyzja jest dobra; a mianowicie to, że Herma poszedł w odstawkę. Oj Platformo... Nie nazbierasz głosów w tym rozdaniu.

Takich nam trzeba! Bravo. Prosimy o program. O ludzi z którymi Pan to zrobi, tzn ten zapał zmieni w odpał.

Ukończył Szkołę Organizacji i Zarządzania w Cieszynie i etnologię na cieszyńskim UŚ.
Inspektor kontroli w ZUS.

Jurek! Ale Cię wytrychneli na dudka... a nawet na waleta! ha ha ha.

To wakacyjne kadry Platformy????

KOPEĆ ?

A gdzie w tym całym wyścigu kandydat, który potrafi zawiadywać prywatną kasą ( po wyborze na burmistrza czyt. miejską kasą) ?? Czy ktoś z PO, PIS, itp zadał sobie pytanie co dalej??
Osobiście ręce opadają, całkowity brak kandydatów !!1

Kandydat idealny na wielką porażkę platformy. Inspektor z ZUS... kolejny przykład na menażera... Żer na kler?

...

Czytam sobie o kandydatach na burmistrza i ogarnia mnie pusty śmiech! Zatęsknicie jeszcze za Fickiem, i to szybciej niż się wam wydaje...

...drodzy komentujący! Ile w was jadu nienawiści!!! A przygłup o nicku "kazio" widać przemianował nick na "Polak Cieszyński" - co widać, słychać i czuć!!!

Rekomendacja Pana Kopcia tylko go na dno ściąga... Byle dalej od takich (P)osłów !!!

to faktycznie nieporozumienie

Nie zatęsknimy. Odetchniemy z ulgą.

Spodziewałem się po PO więcej profesjonalizmu. A tu znowu lenistwo, w tym intelektualne, wyłazi z butów. Wskazując już publicznie swojego kandydata powinni rozesłać do lokalnych mediów krótką notkę z życiorysem, programem i z dobrym zdjęciem kandydata. A tak GC musi się posiłkować facebookiem. Jak można powiedzieć o swoim kandydacie, że jest niedoświadczony? Czyż nie lepiej by brzmiało, że jest mało doświadczony? A na koniec założenia PO - jeszcze na dobre nie wystawili kandydata, a już mówią, że nie chcą wygrać, tylko go zapromować... Jedna wielka POmyłka.

inaczej byc nie może, to jest pewne !!!!!

nie bójmy się zmian...ale na razie ci panowie, łącznie z ostatnim zagadkowym delikwentem, nie napawa optymizmem - panie Czesławie Banot: prosimy do bloków startowych, nich zdobędzie pan, również w życiu samorządowym, kilka złotych medali!

nie napawają...

co za niezręczność - kandydat nieznany..., "kot w worku", "lepszy wróbel w garści, niż gołąb na dachu", "każdy żart,tynfa wart" - to chyba właściwa pointa...

uruchomić plan awaryjny, chroniący Cieszyn, przed watahą rzezimieszków, która przygotowują kolejny skok na apanaże i przywileje...

nie martw się, ja tęsknił na pewno nie będę za Fickiem. Kryzys finansów publicznych zaczyna w Cieszynie dawać się we znaki, wreszcie i Burmistrz Ficek się zorientował, że nie jest Bogiem i nie uratuje Cieszyna przed kryzysem, jak na początku sądził. Wydawał pieniążki tu i tam i teraz zdając sobie sprawę, że Cieszyn tego wszystkiego nie uniesie, to nawiał i nie kandyduje.Jeżeli następca będzie taki sam lub uchowaj Boże gorszy to nie będziemy tęsknić za Fickiem tylko dalej szukać będziemy lepszego. Znowu będą wybory, nie obawiaj się:-). Jedno jest pewne z takimi długami jakie zostawia nam Obecny Burmistrz, następca łatwo nie będzie miał, współczuje mu już teraz.

nie tęsknijmy nadmiernie za zacnym panem B.Fickiem - dużo dobrego zrobił dla Cieszyna, niech teraz sprawdzą się inni /będą mogli korzystać z jego rad/

w różnych miejscach świata panuje kryzys ekonomiczny, kurczy się irlandzka gospodarka, w USA jest 40 mln obywateli, sklasyfikowanych,jako żyjących na granicy ubóstwa,a Cieszyn to Arkadia, którą chroni...parasol atomowy? Zaciskanie pasa /priorytet w UE/ Cieszyniakom nie w smak?

no to jaka jest wysokość długów miasta?

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama