, wtorek 30 listopada 2021
XI Rodzinne Spotkanie Świąteczne w cieszyńskim teatrze
XI Rodzinne Spotkanie Świąteczne odbędzie się 26 grudnia o 16.00. Fot. ARC Dodaj do Facebook

XI Rodzinne Spotkanie Świąteczne w cieszyńskim teatrze

BARBARA ŚLIŻ
Centrum Misji i Ewangelizacji w Dzięgielowie po raz jedenasty organizuje Rodzinne Spotkanie Świąteczne. W Teatrze im. Adama Mickiewicza po raz pierwszy na Śląsku Cieszyńskim wystąpi zespół The Future. Koncert rozpocznie się 26 grudnia o godzinie 16.00.
Do tradycji należą juz domowe rodzinne spotkania świąteczne. CME w Dzięgielowie postanowiło wyjść im naprzeciw. Pomysł, by organizować je w teatrze powstał wraz z rozpoczęciem działalności centrum. – Jest to niesamowita okazja do spędzenia świątecznego czasu wspólnie z rodziną. W planach tegorocznego koncertu jest etiuda Artystycznej Grupy Klaunów, bajka z morałem dla dzieci i niebajka dla dorosłych – mówi Bożena Giemza, koordynator ds. PR Centrum Misji i Ewangelizacji w Dzięgielowie.

Wśród atrakcji wieczoru nie zabraknie wspólnego kolędowania z zespołem z Dzięgielowa, a koncert przeplatany będzie prezentacją konkursowych wierszy laureatów I Konkursu Poetyckiego "Warto". Główną niespodzianką wieczoru będzie natomiast pierwszy koncert zespołu "The Future" na Śląsku Cieszyńskim.

- Podczas koncertu przewidziana jest 30-minutowa przerwa na kawę, czy herbatę. Jest to okazja do rozmowy z dawno niewidzianymi znajomymi, którzy przyjeżdżają nawet z Górnego Śląska – przyznaje Giemza.

Bilety w cenie 15 i 20 zł do nabycia w księgarni "Warto" w Cieszynie, ul. Wyższa Brama 29. Dla tych, którzy nie zdążą ich kupić Centrum Misji i Ewangelizacji przewidziało sprzedaż biletów w teatrze na kilka chwil przed rozpoczęciem koncertu. Cały dochód z imprezy przekazany będzie na działalność misyjną na Ukrainie.
Komentarze: (3)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

mniejsza o zakres, treść i sens jednokierunkowego misjonowania, ciekawy jestem, co to za "future" oraz na laureatów, których warto posłuchać podczas debiutu "warto"...

Gibiec? czy Giemza? zdecydujcie się?! porażka.... błędy nie odeszły razem z naczelnym

Pasuje jak ulał

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama